Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Czy to przegub czy moze cos ze skrzynia?


Gość Pavel-85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pavel-85

Witam. Pare dni temu wracajac z pracy uslyszalem ciche tarcie z prawej strony. I im dluzej jechalem tym to tarcie bylo glosniejsze,a z czasem zaczelo glosno pukac. Na drugi dzien rano bylo tak samo.Najpierw ciche tarcie, a pozniej jak sie rozgrzal glosne pukanie. Byl to taki dzwiek jakby cos tarlo o tarcze hamulcowa, ale to nie bylo to. Najbardziej slychac jak skrecam w lewo i jade prosto. Jak skrecam w prawo jest to troche cichsze. Slychac to nawet jak jade na luzie. Dodam, ze jakies 4 mies. temu wymienialem lewa połoś. Czy to bedzie przegub czy cos innego? Jak tp przegub to jak sprawdzic, ktory to?

 

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Przegub tyrkocze, zwłaszcza przy skręcie. Piszesz o tarciu, jak zmieniana była półoś, może została przyciśnięta blacha na zwrotnicy, która teraz ociera o tarcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem tak sie samo zrobi ja kiedyś opadłem paniką i poleciałem po nowe klocki i smuga do mechanika ale mnie coś tkneło i kazalem zacząć od felernej strony klocki do 3/4 tych ok ,,,,,a to osłona zaczeła tak dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pavel-85

no na poczatku ociera, ale pozniej zaczyna cos pukac i to glosno.I z zewnatrz tego tak nie slychac.Najglosniej jest w srodku.

 

czasem tak sie samo zrobi ja kiedyś opadłem paniką i poleciałem po nowe klocki i smuga do mechanika ale mnie coś tkneło i kazalem zacząć od felernej strony klocki do 3/4 tych ok ,,,,,a to osłona zaczeła tak dawać

 

hamulce sa w 100% sprawne.Wymienilem nawet klocki i nadal jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...