Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z Obrotomierzem


Gość McSim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako świeży nabywca Nissana Primery 2.0 diesel 1996r. mam 2 pytania do ekspertów :) czyli do forumowiczy :)

 

1.Jak w temacie obrotomierz jak wjade w jakąś dziure to obroty spadają do '0' ale silnik normalnie działa i co jakiś czas skacze normalnie na obroty , czy mógłby ktoś powiedzieć mi gdzie znajduje się linka/styki elektryczne do obrotomierza.

2.Takie może być śmieszne pytanie ale jaki to model mojej primery http://www.autocentrum.pl/oceny/nissan/primera/i/kombi-silnik-diesla-2.0-d-75km-1990-1998

 

znaczy jaki to skrót jak P10/P11/P12 bo nie wiem który to model bo poszukam sobie wtedy instrukcje jak naprawić moją usterke

 

Pozdrawiam

 

Ps. mam jeszcze jedno pytanie albo moze nawet 2 :) ile ma pojemność baku primera i ile jest na rezerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to model to możesz sprawdzić po numerze VIN czyli np: sjnfp10..., jsnfp11..., sjnfp12..., literki na początku mogą być inne ale w VIN jest P10 , P11, P12.

Daj znać jaki model to będzie łatwiej coś napisać na zadane pytania, a jak nie załapałeś to co napisałem o vin to poprostu podaj nr VIN to go sobie rozszyfruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...