Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 SEDAN - roleta przeciwsłoneczna


Gość simonJVC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość simonJVC

Chciałem przyciemnić tylną szybe folia.. ale w sedanie bez wyciągania szyby jest to dosc trudne.. ;p a w punktach gdzie zajmują sie takimi rzeczami przyciemnienie tylnej szyby to koszt około 160 - 180 zł przynajmniej u nas w dolnośląskim, i tak sobie pomyślałem żeby nie podwajać wartości mojej Primerki ;p i postanowiłem kupić rololete przeciwsłoneczna..

 

i tu pytanie do was.. czy ktos ma taka rolete jesli tak to jakiej firmy polecacie zeby od zewnatrz było mało ci wadać co tam sie w środku dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przyciemnić tylną szybe folia.. ale w sedanie bez wyciągania szyby jest to dosc trudne.. ;p a w punktach gdzie zajmują sie takimi rzeczami przyciemnienie tylnej szyby to koszt około 160 - 180 zł przynajmniej u nas w dolnośląskim, i tak sobie pomyślałem żeby nie podwajać wartości mojej Primerki ;p i postanowiłem kupić rololete przeciwsłoneczna..

 

i tu pytanie do was.. czy ktos ma taka rolete jesli tak to jakiej firmy polecacie zeby od zewnatrz było mało ci wadać co tam sie w środku dzieje...

nieźle zdzierają za ta cenę to ja wszystkie szyby za kierowca przyciemniłem :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się, w ogóle czy te rolety na tylną szybę się przydają... Ma to niby chronić przed nagrzewaniem się wnętrza samochodu,który stoi na słońcu, no ale na samej tylnej szybie taka roletka mało da... A co do ograniczenia widoku, co się dzieje w środku, to przyciemnienie samej tylnej szybki chyba też mało co da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

przerabiałem roletki tylne boczne wczepiane za szybę, i jak okleiłem cały tył ciemną folią to od tego czasu nikt mnie nie przekona do roletek, dla mnie to szkoda kasy i nerwów na roletki i ich mocowanie zwijanie i inne sprawy jakie wychodzą przy użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość onevision88

Witam serdecznie!

Jestem nowym użytkownikiem i na marginesie dodam iż mam do sprzedania piękną 350Z,czarna automat,2007 pażdziernik!

Kontakt 519-405-047

pozdrawiam i czekam na jakies oferty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...