Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

korozja tylnej pokrywy


manix

Rekomendowane odpowiedzi

Między chromowaną nakładką nad rejestracją(blendą)a klapą bagażnika na krawędzi blendy szczególnie dolne rogi rdzawy nalot .TIIDY X-TREILL I PATHFINDER. USZKODZENIA MIKROSKOPIJNE ALE PO SERII ZDJĘĆ I OCZEKIWANIU NA DECYZE CENTRALI kilka dni, malowanie klapy bez szemrania i profesjonalnie.tylko oby było skuteczne, bo te posty nie pocieszają.

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/64048-korozja-tylnej-klapy-t31/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między chromowaną nakładką nad rejestracją(blendą)a klapą bagażnika na krawędzi blendy szczególnie dolne rogi rdzawy nalot .TIIDY X-TREILL I PATHFINDER. USZKODZENIA MIKROSKOPIJNE ALE PO SERII ZDJĘĆ I OCZEKIWANIU NA DECYZE CENTRALI kilka dni, malowanie klapy bez szemrania i profesjonalnie.tylko oby było skuteczne, bo te posty nie pocieszają.

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/64048-korozja-tylnej-klapy-t31/

 

Mam w eksploatacji ponadroczną tiidę, na której prawym boku (drzwi, przod błotnik) zauważyłem po umyciu samochodu, drobne plamki brazowe wielkosci ok. 0,2-0,5 mm. Problem zlekceważyłem, składajac to na karb brudu, ale chyba zaczynają się ogniska korozji po "solonej" zimie w Polsce. Jeśli tak jest istotnie to rzeczywiście trzeba przyznać, ze masowa produkcja jest nic nie warta, nawet gdy nowy samochód zachęca dodatkowym wyposażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w eksploatacji ponadroczną tiidę, na której prawym boku (drzwi, przod błotnik) zauważyłem po umyciu samochodu, drobne plamki brazowe wielkosci ok. 0,2-0,5 mm. Problem zlekceważyłem, składajac to na karb brudu, ale chyba zaczynają się ogniska korozji po "solonej" zimie w Polsce. Jeśli tak jest istotnie to rzeczywiście trzeba przyznać, ze masowa produkcja jest nic nie warta, nawet gdy nowy samochód zachęca dodatkowym wyposażeniem.

u mnie to był zdecydowanie efekt (drgań) obijania się ostrej krawędzi blendy o lakier więc mechaniczne uszkodzenie.(brak przy pierwszym montarzu podkładki ochronnej) inne elementy są w idealnym stanie mimo solonej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

 

U mnie to samo - korozja na klapie tylnej.

Lewy dolny róg pod srebrnym ozdobnikiem.

 

Na szczęście auto jeszcze na gwarancji.

Przelakierowali całą klapę bez żadnego problemu

Polmotor Szczecin

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...