Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Felgi Aluminiowe


Gość Qard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić felgi do swojej Almerki. Wiem że już na pewno jest pełno takich tematów wiec przepraszam z góry ale chciałbym byście się wypowiedzieli na temat tych felg : http://moto.allegro.pl/item937166977_alufelgi_nissan_almera_4x100.html Czy będą dobre? Czy ET 42 nie jest za duże? Jak wam się jedzie na felgach 16' i profilu 45? Czy taka felga wypełni dobrze nadkola? i w końcu czy przy maksymalnym skręcie nie będą ocierać o nadkola? Wiem dużo tych pytań ;) Czekam na odpowiedzi :) i mam nadzieje ze nikt mi ich nie sprzątnie sprzed nosa :P hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w podpisie jest link do prezentacji mojej Almery. Mam podobne koło, tyle że u mnie jest ET 15 (czyli koło bardziej wystaje na zewnątrz) i profil opony 50. Jeździ się dobrze na dobrych drogach :P Na nierównościach trzeba zwalniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już te felgi na allegro. Koleś nie może ich sprzedać dłuższy czas. Jak widzisz są poobcierane i na to nie zaradzisz, bo są one wypukłe przy rancie i zawsze będą poobcierane. Poza tym et 42 do almery n15 to nie najlepszy pomysł, bo tył Ci się strasznie schowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...