Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne dławienie się


Gość milek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dość sporej przerwie!!!

I od razu mam problem, a więc:

Mój Tyrran 2.4 benza ma problemy podczas jazdy, a mianowicie przy mocniejszym depnięciu na gaz podczas jazdy dusi się tak jakby benzyny nie dostawał, chwilke jest dobrze i znów to samo, przy takim samym nacisku gazu czuć spadki i wzrosty mocy, nie ma tego przy delikatnej jeżdzie, 2 razy w ogóle strasznie przerywał nawet podczas ruszania, kable, kopółka, palec filtr paliwa zmieniony.

Może jakieś sugestie Panowie?

Pozdrowienia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie wlasnie tez ten problem sie pojawil... wiec czeka mnie wymiana pompy paliwa..

Czy macie jakies zrodlo zdobycia takiej pompy (oprocz allegro) - czy sa jakies zamienniki oryginalu?

 

pozdrawiam i dzieki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, u mnie narazie nie wiadomo co padlo.

problem z dlawieniem pojawia sie po przelaczeniu z gazu na benzyne.

po odpaleniu auta na benzynie - nie dlawi sie - dopiero po przelaczeniu na gaz i spowrotem...

pewnie cos z instalacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość xmarekx1

hmmm, u mnie narazie nie wiadomo co padlo.

problem z dlawieniem pojawia sie po przelaczeniu z gazu na benzyne.

po odpaleniu auta na benzynie - nie dlawi sie - dopiero po przelaczeniu na gaz i spowrotem...

pewnie cos z instalacja...

 

 

 

jesli chodzi o dlawienie na gazie to masz prawdopodobnie rozregulowane wtryski gazu (potrzebna kalibracja-ok.4o zl.) a po za tym moze byc brudny filtr gazu albo czujnik temperatury gazu.udaj sie do fachowego goscia... to samo mialem wymienilem przewody, swiece, kopulke,palec, moduly a kalibracja pomogla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, u mnie narazie nie wiadomo co padlo.

problem z dlawieniem pojawia sie po przelaczeniu z gazu na benzyne.

po odpaleniu auta na benzynie - nie dlawi sie - dopiero po przelaczeniu na gaz i spowrotem...

pewnie cos z instalacja...

 

Może pomóc czyszczenie listwy gazu.

Jeśli dusi się tylko podczas przełączenia, a potem jedzie normalnie, to może być to. Rozgrzej porządnie auto i dopiero przełącz na gaz, jeśli nie będzie szarpnięcia, to sprawdź listwę, bo pewnie nagromadził się syf z gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...