Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP12] oswietlenie wnetrza


preston81

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzis podkrecalem antene przez ktora leciala mi woda nie byla szczelna guma na dachu ....

w aso chcieli za to 350 zł , zrezygnowalem , powiedzieli ze antena jest na srubie 10 i trzeba zdjac cala podsufitke by ja dokrecic

BZDURA!!!

odpiąlem 4 klipsy da sie wlazyc reke i troszke wygiac podsufitke , z pomoca klucza nasadowego z nakladka na srube nr 24!!!! a nie 10 jak mowia znawcy z aso dokrecilismy antene byly tam tez kabelki od lampki tylnej nie naruszylismy zadnych kabli antena ok woda nie leci ale nie mam swiatla w lamkach przod nad kierowca i przy lusterku od "oslony przeciwslonecznej" nad szyba przednią , nad pasazerami lampka bagaznikowa , lampki w drzwiach oraz ta przy stacyjce na okolo kluczyka - podswietlenie :/

Panowie gdzie szukac usterki wszystko wczesniej mi wszystko dzialalo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubę 24 ;) jak ty dałeś radę to odkręcić :) jak tam włożyłeś tak wielki klucz chyb abył ze 36 albo 40 ;) a może klucz 24 ;) 6mm --> klucz 10 8mm --> klucz 13 10mm --> klucz 17 12mm --> klucz 19 16mm --> klucz 24 20mm --> klucz 30 24mm --> klucz 32 jak wszystko działało to wróć do tego co robiłeś i idź pokolei zazwyczaj to pomaga może coś się rozłączyło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw grzechotka + klucz- nakladka -nasadowy 24 dalo rade ciezko ale dalo 1 musial trzymac antene a 2 dokrecac , sprawdzalem w aucie jeszcze raz bezpieczniki i mam przepalony bezpiecznik 10A room lights czyli wychodzi ze byc moze jak wymienie to mi zadziala wszystko dam znac jutro po pracy :)

a i unikac aso bo to naciagacze!

 

jednak walniety byl bezpiecznik :) wszystko dziala jak nalezy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...