Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara spryskiwcz przedniej szyby


zbyszek.k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy ktos wie jak podniesc strumien spryskiwacza przedniej szyby , przy wiekszych predkosciach jest nieskuteczny i nie pokrywa gornej czesci

ZK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Igiełka w dziurkę i podnosisz. Zależy przy jakich większych. Ważne żeby przy 100 km/h było dobrze, przy większych w każdym aucie będzie już cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryskiwacze nie mają regulacji igiełką tylko je popsujesz serwis życzy sobie 120 zł za szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Nie wiem jak u Ciebie, ja regulowałem je tak. Przy okazji dobrze jest je potraktować z kompresora raz na jakiś czas przez te otworki. Zauważyłem że raz na jakiś czas słabiej sikają, jakby się zapychały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_87

Dokładnie, najlepiej szpileczką czasem do niektórych potrzeba małą igiełkę i przeczyścić, wszystko przez to że czasem kupimy jakiś stary długo leżący w magazynie czy źle przechowywany płyn do spryskiwaczy, raz się nawet spotkałem jak wlewałem(fakt był tani) płyn a na spodzie gluty jakby ktoś sera białego tam dosypał i się wcale to nie chciało rozpuścić. I przez takie owe sprawy wlewając mamy cokolwiek później w spryskiwaczach. A co do kompresora to z igiełką przegrywa jest tam tak małą przestrzeń że powietrze z przepchaniem syfu sobie często nie radzi skoro pompka wody nie upcha to igiełka sobie poradzi. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

6 atmosfer daje rade. Robiłem. Należy zacząć od tego dalszego spryskiwacza. I nie mieć pełno w zbiorniku, bo będzie mocno bulgotać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...