Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder - Głośniki


Gość Wawuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wawuszek

Panowie, ratunku!

Czy ktoś wie, jaki rozmiar eliptycznych głośników jest fabrycznie montowany w Patku z roku 2007? EWiem, że w przypadku kształtów eliptycznych w gre wchodzą dwie wartości. Czy ktoś je zna? Dzięki wielkie za wszelką pomoc!post-32477-1269632418,4242_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przód 6x9 tył 16.5 z fabryczną navi najlepiej działają głośniki hertz-a pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomcio15

Z tyłu wymieniłem na Hertz - było troche głucho, to dołożylem gwizdki.

mam fabryczne radyjo i jakoś daje radę - chce je wymienic na coś lepszego tez 2 din, ale żeby cdena nie powalała. Może macie jekieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu wymieniłem na Hertz - było troche głucho, to dołożylem gwizdki.

mam fabryczne radyjo i jakoś daje radę - chce je wymienic na coś lepszego tez 2 din, ale żeby cdena nie powalała. Może macie jekieś doświadczenia?

 

 

 

witam.

Ja u siebie zamontowalem taki sprzecik: http://allegro.pl/item975485837_pioneer_avh_p3100dvd_avh_p3100_auto_hi_fi_w_wa.html (Odrazu polecam ten sklep, wszystko bardzo elegancko zalozone :) )

jestem z niego bardzo zadowolony, gra o wiele lepiej niz fabryka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam jeszcze jedno zapytanie w kwestji głośników w drzwiach przednich do Patha 2007. Czy ktoś orientuje się, jaka jest głębokość montażu głośników 6x9 dedykowanych do tego auta? Chciałbym uniknąć wcześniejszego rozbierania tapicerki w celu ustalenia tych danych, a potem składania i ponownego rozbierania, kiedy już znajdę odpowiednie głośniki.Do jakiej wartości głębokości montażu mam szukać tych głośników? Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Troche odswieże temat :whistle: Jeśli chodzi o przednie głośniki to zamontowałem bez problemu głośniki 6x9 na fabrycznych dystansach ale mam pytanie o głosniki w tylnych drzwiach. Z tego co zauważyłem trzeba tam zastosowac jakieś dystanse. Znalazłem na allegro http://allegro.pl/dystanse-nissan-navara-od-99-do-05-dystans-mdf-i3381252987.html ale dedykowane do navary 1999 - 2005 i to do drzwi przednich ale wizualnie chyba by pasowały na tył do Patha? Czy ktoś ma jakies doswiadczenia w tym temacie i mógłby doradzic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...