Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie wiem jaki to alarm, potrzebuje namiarów na pilota


Gość master1991k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość master1991k

Witam, mam taki pilot (trochę się może obrazicie, bo pilot był przy BMW i to jest od bmw, ale piszę także tutaj bo myślę ze moze ktoś się spotkał z takim pilotem) myślę ze nie jest on oryginalny i znajduje się w każdego rodzaju aucie. Zamieszczam zdjęcia. Jak by ktoś wiedział jaki to pilot, posiadał 2 taki sam i chciał by odsprzedać niech pisze na pw. a jak wie jaki to model i wogule to na forum.

Pozdrawiam.

post-31841-1269885661,6078_thumb.jpg

post-31841-1269885716,1611_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostan sie do centralki alarmu rozkrec zobacz czy nie ma zworek albo przycisku. jesli nie ma szukaj serwisowki alarmu na pewno da sie wkodowac innego pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na jaka czestotliwosc chodza te piloty ale na 100% na 433mhz. kup uniwersalne jakies 4 przyciskowe i bedziemy walczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przestanie. nie wiadomo czy wejdzie do twojego alarmu. kombinuj. wcisnij przycisk w centralce a pozniej na pilocie. przytrzymujac przycisk na pilocie wcisnij w centralce... jesli nie wejdzie to podobnie ze zworką ale zworka jest raczej na przelaczenie czasu zamykania z 0,5s na 3s

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...