Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bemowo 25 kwietnia 2010 - Warszawa (Lotnisko Bemowo)


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najszybsze samochody i motocykle w Polsce!

Pokazowe przejazdy samochodu odrzutowego na 1/4 mili!

 

Otwarcie sezonu wyścigowego SSS - Runda 1

Wyścigi na 1/4 mili oraz SSS Drift Cup 2010

25 kwietnia 2010 - Warszawa (Lotnisko Bemowo)

 

 

 

 

1. ZAWODY NA 1/4 MILI - HARMONOGRAM, REGULAMIN, ZAPISY

 

07:00 - otwarcie bram wjazdowych

07:00 - 10:00 - badania kontrolne pojazdów na 1/4 mili

08:00 - 13:00 - eliminacje wszystkich klas motocyklowych i samochodowych (dowolna ilość przejazdów kierowców w ciągu ok. 5 godzin - do finałów zostanie wybrany najlepszy czas ET+RT danego kierowcy)

13:00 - 18:00 - finały wszystkich klas motocyklowych i samochodowych

19:00 - rozdanie nagród pieniężnych

 

PRZYDATNE LINKI

 

 

Opłata za start w zawodach na 1/4 mili wynosi 60 PLN i może być uiszczona wyłącznie przelewem - szczegółowe informacje już wkrótce. Zapisy przyjmujemy tylko i wyłącznie przed zawodami, za pomocą internetowego systemu rejestracji zawodników.

 

NAGRODY W ZAWODACH NA 1/4 MILI

 

Nagrody pieniężne w każdej z klas motocyklowych oraz samochodowych DRAG i STREET (w sumie 16 klas startowych):

a) 500 PLN za pierwsze miejsce, jeżeli w klasie wystartuje minimum 3 zawodników

B) 600 PLN za pierwsze miejsce, 300 PLN za drugie miejsce, 200 PLN za trzecie miejsce, jeżeli w klasie wystartuje minimum 12 zawodników

c) 1.000 PLN za pierwsze miejsce, 300 PLN za drugie miejsce, 200 PLN za trzecie miejsce, jeżeli w klasie wystartuje minimum 24 zawodników

d) 1.000 USD - dodatkowa nagroda specjalna za pierwszy przejazd motocykla lub samochodu w czasie ET poniżej 9 sekund

e) puchary

 

Pula nagród to minimum 8.000 PLN, a maksymalnie 24.000 PLN. Organizator ma prawo przyznać nagrody specjalne za szczególne osiągnięcia na imprezie. Nagrody pieniężne nie mogą być przyznane startującym osobom, które są lub były członkami Zarządu lub Komisji Rewizyjnej SSS. Nagrody nieodebrane w Biurze Zawodów w dniu imprezy przepadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe się szykuje, ja tam pewno wpadnę, może zaprszoę jeszcze paru znajomych też nissankami, nie ukrywam że najbardziej liczę na obecność Shopena z jego GTi-R Lookiem i SR20DET pod maską:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe się szykuje, ja tam pewno wpadnę, może zaprszoę jeszcze paru znajomych też nissankami, nie ukrywam że najbardziej liczę na obecność Shopena z jego GTi-R Lookiem i SR20DET pod maską:P

 

 

Ja w to wchodzę , bardzo jestem ciekaw porównania z mocnym VE. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się parka dobrała :devil: Pojedziecie w dragu, czy w streetcie

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shopen w streecie jak wsadzi tylną kanapę to owszem o z moim VE do pary dawaj :)

A i zamontuj sobie te koła 14" z zimową SAVĄ :P tylko do tego czasu oszczędzaj sprzęgło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1/4 mili Bemowo 25.04.2010:

1. Zuru - P11.144 2.0 Turbo, Street FWD......... 15,6 by Zuru.....15,2 ...by Zuru14,9 by Zuru.... ? 14,826 by Coobcio...14,513 !!! by.... Coobcio

2. Coobcio - N14 GTi-R look, Street FWD.........14,129 ......13,867 !

3. Młody Zuru - N15 1,6 Street FWD.........16,8 .......

4. Jemioł - Ibiza ABF Turbo, Street FWD........13,3 ......

5. Kenet - Astra GSi c20xe, DRAG FWD.......14,7.....

6. scribler Almera gti ..............16,7.....16,2

Nawierzchnia tragiczna w/g Coobcia

p.s. Już można komentować :D !

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem mały filmik z Coobcia najlepszego przejazdu :) po zwole sobie wrzucić :

 

th_SDC15237.jpg

Ło Boże, tak słabo :D :D :D :D :D wystartował:angry:

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemandero ja nie doczekałem do przejazdów COOBCIA,musiałem lecieć na szkolenie.Jak tam objechałeś coobcio tego porsche?Nagrałem przejazd tych dwóch Almerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...