Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wyjąć radio z "Navki" (2DIN)


Gość niko_rz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. mam kolejny problem... próbowałem szukac na forum ale tak jak iostatnim razem nie moge sie dogadac z "szukajka". Chodzi mi o to w jaki sposób się wyjmuje seryjne radio w Navarce (2din) ponieważ zakupiłem sobie "ińszy" spręt i chce go zamontowac?

Tak jak uprzednio jesli temat był wybaczcie ale ja nie potrafię g wyszukać..

Pzdr i życzę mokrego jajka.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. mam kolejny problem... próbowałem szukac na forum ale tak jak iostatnim razem nie moge sie dogadac z "szukajka". Chodzi mi o to w jaki sposób się wyjmuje seryjne radio w Navarce (2din) ponieważ zakupiłem sobie "ińszy" spręt i chce go zamontowac?

Tak jak uprzednio jesli temat był wybaczcie ale ja nie potrafię g wyszukać..

Pzdr i życzę mokrego jajka.. :)

 

Hmm, moje wyciągałem już jakiś czas temu, ale z tego co pamiętam to w schowku na górze są dwie śrubki, a potem już idzie lekko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. dzieki bardzo... postaram sie pogmyrac tam i moze uda mi sie ni nie uszkodzic... a tak na marginesie to czy kostki tzn wyki do seryjnego radia są standardowe umozliwiajace podpięcie innego sprzetu europejskigo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. dzieki bardzo... postaram sie pogmyrac tam i moze uda mi sie ni nie uszkodzic... a tak na marginesie to czy kostki tzn wyki do seryjnego radia są standardowe umozliwiajace podpięcie innego sprzetu europejskigo?

 

Niestety nie, musisz zaopatrzyć się w przejściówki (są dostępne na rynku), również do anteny radiowej jest przejściówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za pomoc.. a ja jz myślałem ze to tak po prostu przepne, ale skoro przejsciówki sa dostepne to moze nie bedzie tak źle.. czeam teraz na nowe radyjko i bede sie "bawił" w elektryka

 

dzieki jeszcze raz

 

 

 

 

 

no cóż... srubki z góry odkrecone a radyjko nadal nie chce wyjśc... poluzowało się ale nie ma mozliwości go wyjąć - ------ znalazłem na necie fotki wyjetego radyjka i tam sa jesczze dwa mocowaniana dole po obus tronach... jak je odkrecić!!!!!!!!!!!!

POMOCY!!!!????

Edytowane przez niko_rz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... srubki z góry odkrecone a radyjko nadal nie chce wyjśc... poluzowało się ale nie ma mozliwości go wyjąć - ------ znalazłem na necie fotki wyjetego radyjka i tam sa jesczze dwa mocowaniana dole po obus tronach... jak je odkrecić!!!!!!!!!!!!

POMOCY!!!!????

 

Musisz zdjąć przednią obudowę, jak na rysunku:

konsolad40.jpg

 

Potem zobaczysz radio i jego śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Pasować może pasować, ale są inne kostki z tyłu. Musiałbyś zaopatrzyć się w przejściówki. Dużo radyjek fabrycznych ma też wgrane kody pod dany egzemplarz i nie będzie działać w innym aucie - to tak piszę żebyś się nie wkopał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...