Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Złącze OBDII


Gość Paweł_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł_wawa

Mam pytanie, w mojej Maximie a32 z 1995r według dostępnych mi danych powinno się znajdować złącze interfejsu diagnostycznego OBDII. Nad komputerem silnika mam tylko pustą ramkę a przy bezpiecznikach na lewo od kierownicy złącze diagnostyczne Nissana starszego typu, z czego oczywiście nie mogę skorzystać bez specjalistycznego interfejsu. Czy u Was w tych rocznikach jest tak samo czy też macie już złącze nowego typu(OBDII)?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter2323

Mam pytanie, w mojej Maximie a32 z 1995r według dostępnych mi danych powinno się znajdować złącze interfejsu diagnostycznego OBDII. Nad komputerem silnika mam tylko pustą ramkę a przy bezpiecznikach na lewo od kierownicy złącze diagnostyczne Nissana starszego typu, z czego oczywiście nie mogę skorzystać bez specjalistycznego interfejsu. Czy u Was w tych rocznikach jest tak samo czy też macie już złącze nowego typu(OBDII)?

pzdr

 

 

niestety w maxi jest tylko 14pinowe zlacze diagnostyczne nissanowskie i mozna podejsc tylko z consulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł_wawa

No to smutna odpowiedź, do tego najwyraźniej serwisówka kłamie, ale z drugiej strony drukowano ją w stanach a tam odbII szybciej weszło więc to może takie ich przeoczenie. Całe szczęście nigdy lampka mi się nie zaświecała ale lubię wiedzeć co w trawie piszczy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...