Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Regenerecja rozrusznika


Guest x-men9999

Recommended Posts

Guest x-men9999

Wczoraj mi padł rozruch w moim SUNNYm :( ,dziś go wykręciłem i zregenerowałem elektromagnes ponieważ nie było przejścia na zaciskach głównych,zapewne styki się już podpaliły i zero prądu,narazie jest O.K. :D

Może ktoś ma coś takiego na zbyciu chętnie kupię bo nie wiem jak długo moje rozwiązanie wytrzyma.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skoro jest temat, to zapytam tu.

Idąc za ciosem (info w jednym z ostatnich tematów ;)) rozkręciłem rozrusznik bo w zimie często coś tam mruczał po odpaleniu. Przeczyściłem go i już nie powinien brzęczeć. Z tym, że zauważyłem, że po jednej stronie są już prawie zużyte szczotki. Rozrusznik ładnie kręci, ale nie będzie to długo trwało na tych szczotkach. Można je gdzieś kupić? Same szczotki to nie problem, ale one są zespolone z takim pierścieniem, na którym się trzymają i kablu. Można gdzieś kupić taką część??

Link to comment
Share on other sites

Guest boris.blank

Nie wiem skąd jesteś ale w Warszawie w firmie Elektrostart nieopodal dworca Stadion mają zgrzewarkę i po odcięciu starych szczotek przygrzewają nowe i jest spox.

Link to comment
Share on other sites

Do Wawy mam daleko. Ale thx, to wiem że da się takie coś wykonać. Poszukam kogoś w swojej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

Można coś takiego kupić w Redzie k/Gdyni. Nawet z przesyłką nie powinno być specjalnie drogo, bo mi powiedziano, że na całą Polskę tylko oni i ktoś z W-wy tego typu części rozprowadza.

Link to comment
Share on other sites

Guest sniper00

w Gdańsku przy ul. Hallera/ Ul. Kościuszki w pawilonach jest klient który wymienia zepsute alternatory i rozruszniki na regenerowane za przyzwoitą dopłatą, no i ma części do rozruszników i alternatorów praktycznie do wszelkich samochodów.... ( dla przykładu za rozruch do mojej starej sierry dałem coś koło 300, a jak liczyłem ile by mnie części same kosztowały do naprawy to wychodziło 400)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...