Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Regenerecja rozrusznika


Gość x-men9999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość x-men9999

Wczoraj mi padł rozruch w moim SUNNYm :( ,dziś go wykręciłem i zregenerowałem elektromagnes ponieważ nie było przejścia na zaciskach głównych,zapewne styki się już podpaliły i zero prądu,narazie jest O.K. :D

Może ktoś ma coś takiego na zbyciu chętnie kupię bo nie wiem jak długo moje rozwiązanie wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro jest temat, to zapytam tu.

Idąc za ciosem (info w jednym z ostatnich tematów ;)) rozkręciłem rozrusznik bo w zimie często coś tam mruczał po odpaleniu. Przeczyściłem go i już nie powinien brzęczeć. Z tym, że zauważyłem, że po jednej stronie są już prawie zużyte szczotki. Rozrusznik ładnie kręci, ale nie będzie to długo trwało na tych szczotkach. Można je gdzieś kupić? Same szczotki to nie problem, ale one są zespolone z takim pierścieniem, na którym się trzymają i kablu. Można gdzieś kupić taką część??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boris.blank

Nie wiem skąd jesteś ale w Warszawie w firmie Elektrostart nieopodal dworca Stadion mają zgrzewarkę i po odcięciu starych szczotek przygrzewają nowe i jest spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś takiego kupić w Redzie k/Gdyni. Nawet z przesyłką nie powinno być specjalnie drogo, bo mi powiedziano, że na całą Polskę tylko oni i ktoś z W-wy tego typu części rozprowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gdańsku przy ul. Hallera/ Ul. Kościuszki w pawilonach jest klient który wymienia zepsute alternatory i rozruszniki na regenerowane za przyzwoitą dopłatą, no i ma części do rozruszników i alternatorów praktycznie do wszelkich samochodów.... ( dla przykładu za rozruch do mojej starej sierry dałem coś koło 300, a jak liczyłem ile by mnie części same kosztowały do naprawy to wychodziło 400)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...