Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie działają prawe światła mijania - to nie jest przepalona żarówka


turas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działają prawe światła mijania - to nie jest przepalona żarówka ponieważ to sprawdziłem. Co to może być ? Spalony bezpiecznik jakiś kontaktron ?

 

Czy może ktoś wie gdzie szukać problemu ?

 

Sprawdziłem skrzynki bezpieczników w kabinie i jedną w komorze silnika - z opisów nie wynikało że są osobne bezpieczniki dla lewego i prawego światła mijania.

 

Czy miał może ktoś podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem. Wymieniłem dwa razy żarówkę, sprawdziłem wszystkie możliwe bezpieczniki i bezradny pojechałem do serwisu. A tam sympatyczny pan zadał mi pytanie którą żarówkę wymieniłem. No i okazało się, że wymieniałem żarówkę od świateł drogowych. Od strony silnika wygląda identycznie, taki sam gumowy kapturek. No i okazało się, że żarówka świateł mijania jest bardziej schowana. Pan w serwisie powiedział, że mają wiele takich zgłoszeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz,

 

Dzisiaj rano na szczęście sam na to wpadłem - moje zakręcenie trwało 24 h - w tym czasie zadzwoniłem do ASO przejrzałem wszystkie bezpieczniki i nic. Na szczęście zreflektowałem się i dotarłem do właściwej żarówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Właśnie dzięki tej informacji też uniknąłem wizyty w ASO.  U mnie problemem był taki sam, tyle tylko, że "nagle" przestały świecić dwie żarówki i nie wpadłem na pomysł że dwie przepaliły się "jednocześnie". Myślałem, że to bezpiecznik albo jakaś inna przyczyna. Na szczęście to tylko dwie żarówki na raz się przepaliły i szukałem ich nie tam gdzie trzeba. 

:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...