Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozmiary piór wycieraczek


krosman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12,30f o ile dobrze pamiętam....jedne i drugie Boscha.

Grosze jak na salon ;)

To tak jak by 12 zł 30 gr za komplet wycieraczek.

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ile cm. mają wycieraczki ale wiem na pewno, że w autach z czujnikami deszczu wycieraczka musi pracować w polu gdzie ów czujnik się znajduje by na bieżąco owo pole czyścić, zapewne stąd ta różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka mam czujnik deszczu i wymiary wycieraczek to  K-600mm P-350, mamy takie same wymiary  :)

Dokonałem maksymalnej możliwej zmiany wycieraczki pasażera ,zainstalowałem P- 400mm i gitara wszystko działa OK a prawą stronę szyby mam teraz lepiej doczyszczoną  :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Taka ciekawostka mam czujnik deszczu i wymiary wycieraczek to  K-600mm P-350, mamy takie same wymiary  :)

Dokonałem maksymalnej możliwej zmiany wycieraczki pasażera ,zainstalowałem P- 400mm i gitara wszystko działa OK a prawą stronę szyby mam teraz lepiej doczyszczoną  :spoko:

wczoraj robiłem przymiarkę wizualną i naprawdę nie wiem jak to zrobiłeś bo mając te 350mm nie ma tam już 50mm wolnego miejsca sumując odstępy między wycieraczkami i między karoserią a 350mm. Max jest 40mm wolnego miejsca przy czym po te 5mm minimum trzeba zostawić co daje teoretycznie max wycieraczkę 350+40-2x5=380mm po stronie pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolicie że się podepnę w Note 2 e12 pióro kierowcy to 650 mm a pasażera 300 mm. Oczywiście 650 mm bez problemu kupujemy natomiast 300 mm nigdzie nie ma. Do tego sa to wycieraczki hybrydowe. Czy ktoś może wymieniał i może podzielić się spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego dokupiłem hybrydy 60 - 35 i ponad rok już chodzą bez problemu najmniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja do E12 kupiłem flaty bosha 600 i 350. Działa poprawnie chociaż ponieważ są płaskie chowają się niżej na podszybiu. W niczym to nie przeszkadza i czujniki pracują jak należy (tj bez zmian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolidują, wycieraczka musi ogarniać obszar w którym czujniki się znajdują po to by szyba w tym miejscu była czysta co pozwoli czujnikom na właściwe działanie. Dlatego wycieraczka kierowcy nie może być krótsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...