Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poprawa wyglądu Primery P11 :)


klimtom5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,jestem świeżym i szczęśliwym posiadaczem Primery.No i podpowiedzcie co można zrobić zęby jeszcze ja upiększyć :) Planuje zakup felg +opony(myślałem nad felgami w złotym kolorze) ,może wymiana sprężyn, jakiś wydech... Jeśli macie jakieś porady to piszcie :) Teraz trochę sobie odpuszczę bo kaski brak ale jak tylko coś będzie to zaczynam działać,mam czas do przemyśleń..Pozdrawiam wszystkich:)

 

 

 

Zdjęcia Primery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jestem świeżym i szczęśliwym posiadaczem Primery.No i podpowiedzcie co można zrobić zęby jeszcze ja upiększyć :) Planuje zakup felg +opony(myślałem nad felgami w złotym kolorze) ,może wymiana sprężyn, jakiś wydech... Jeśli macie jakieś porady to piszcie :) Teraz trochę sobie odpuszczę bo kaski brak ale jak tylko coś będzie to zaczynam działać,mam czas do przemyśleń..Pozdrawiam wszystkich:)

 

 

 

Zdjęcia Primery

Jeżeli nie masz Primery Gt a nie masz :) to cały pakiet Gt zderzaki plus progi troszkę obniżyć co by nie stał jak wóz drabinisaty :) alufelgi i będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p11 wyglada juz ladnie a wyglad polepszaja nakladki na progi np. od p11.144 to standart w ten wersji i ja zalozylem je do zwyklej p11, co do felg mam takie, wyglad twojej primery psuje ten przod wyzej od tylu cos z zawieszeniem

post-22531-1270662190,4938_thumb.jpg

post-22531-1270662255,8957_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek90 pies prowadzi? :) a wracając do tematu to z takim kolorkiem jaki posiadasz to każdy element trzeba malować a to znacznie podniesie koszty zmiany wyglądu :( ale jak się kocha swoje autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie on tylko wygladal przez okno ;p

 

)a wracając do tematu to z takim kolorkiem jaki posiadasz to każdy element trzeba malować a to znacznie podniesie koszty zmiany wyglądu :( ale jak się kocha swoje autko :)

Masz racje bo np. taki srebny czy czarny to kupisz byle ktory w jakims sklepie i jest dobrze a tak to trzeba juz dobierac.

Edytowane przez Maciek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za porady :) Fakt z takim kolorem to będę musiał wszystko malować bo pod kolor to będzie cud jak coś znajdę, ale na razie mnie to nie zraża kolor mi się podoba i jest trochę inny niż to co widać codziennie na ulicach :) (bez obrazy oczywiście dla innych kolorów). Co do zawieszenia to nie wiem właściwie czemu przód stoi troszkę wyżej ale jak zabiorę się do roboty to pewnie odkryje tą tajemnice :) Dopiero co kupiłem to auto wiec jeszcze pewnie wiele rzeczy mnie zaskoczy :)

 

No i na razie są stalowe felgi i do tego 14 co psuje bardzo wygląd :)Wszystko z czasem będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za porady :) Fakt z takim kolorem to będę musiał wszystko malować bo pod kolor to będzie cud jak coś znajdę, ale na razie mnie to nie zraża kolor mi się podoba i jest trochę inny niż to co widać codziennie na ulicach :) (bez obrazy oczywiście dla innych kolorów). Co do zawieszenia to nie wiem właściwie czemu przód stoi troszkę wyżej ale jak zabiorę się do roboty to pewnie odkryje tą tajemnice :) Dopiero co kupiłem to auto wiec jeszcze pewnie wiele rzeczy mnie zaskoczy :)

 

No i na razie są stalowe felgi i do tego 14 co psuje bardzo wygląd :)Wszystko z czasem będzie :)

że dupka stoi niżej od przodu to już taki urok primery :) i nie tylko załozysz z przodu krótsze sprężyny i się zrówna o ile nie winna wybitych amortyzatorów ja tak zrobiłem z WP11, że z tyłu seria a z przodu weszły eibacha obniżające z byłego P11 GT i nareszcie przód stoi równo z tyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że dupka stoi niżej od przodu to już taki urok primery :) i nie tylko załozysz z przodu krótsze sprężyny i się zrówna o ile nie winna wybitych amortyzatorów ja tak zrobiłem z WP11, że z tyłu seria a z przodu weszły eibacha obniżające z byłego P11 GT i nareszcie przód stoi równo z tyłem :)

 

Tył siedzi niżej od przodu żeby zrównoważyc środek ciężkości i poprawić stabilność. Przy wysokim lekkim tyle ciągle by primka uciekała zadkiem w ostrych zakretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tez mam ten ból... Kupiłem teraz ładne 17 i wieśniaczko wygląda. Mam zawieche seria top sport i tył ładnie się chowa w błotniki a z przodu jest delikatna szparka ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie sprężyny polecacie chciałbym żeby auto poszło w duł i trochę twardsze było,i czy wymienić też od razu amortyzatory jak tak to na jakie najlepiej. Myślałem o sprężynach Eibach. Może macie jakieś linki do ciekawych sprężyn..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może odnowie temat i zaproponuje niebieskie diody w liczniku ,pokretłach i przyciskach klimy ogrzewania tylnej szyby i nawiewu wew/zew.

Ja zrobiłem u siebie i jestem happy .

A ci do koloru by pasował.

A kolor lakieru inny niż wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To zależy jakie bys wstawił.

Ja mam zwykłe niebieskie.I troche sie zanika w narożnikach licznika,i tak nie razi w oczy.A na pokretłach nawiewy tez mam zwykłe i jest oki jak dla mnie.Przyciski klimy itp sa też malutkie diody.

Jeśli bys wstawił super mocne albo listwe co by w dzień na niebiesko świeciły to na pewno by raziło w oczy.Ktos pisał że wstawił super mocne i długo nie pojezdził i wstawił słabsze.

Wiadomo każdy ma inny gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...