Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod do radia


jano78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

 

MAm pytanie czy jak odłączę akumulator to bede potrzebował kod do włąćzenia radia, jeśli tak to gdzie mogę go znaleźć bo jakoś nie rzucił mi sie w oczy a nie chciał bym sie zdziwić jak bede musiał wymienić akumulator i nie bede mógł uruchomić radia. Posiadam fabryczne radio ze zmieniarką na 6 CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest przyczepiony do ostatniej kartki (okładki) ksiązki gwarancyjnej

Jest to wielkości karty kredytowej, RADIOPASS NISSAN, Safet-Nr XXXX

 

jp

potwierdzam, mam tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy radio nie ma kodu jest zintegrowane z samochodem tak słyszałem

poniekad jest..:)

U mnie przed odbiorem QQ okazalo sie ze jakis los zablokowal NC...najprowdopodobniej koles z myjki chcial sobie posluchac radyjka. Po wprowadzeniu blednego PINu NC sie blokuje na godzine...jak usiedlismy do autka to na wyswietlaczu byl komunika o czasie po ktorym NC bedzie mozna odblokowac. Godzinka minela, wprowadzilismy kod i dziala.Cos na styl wizytowki, wielkosci karty do bankomatu...tam jest wypisany kod.

 

Pozdrawiam,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy radio nie ma kodu jest zintegrowane z samochodem tak słyszałem

 

Potwierdzam nie ma kodu!

Po odłączeniu akumulatora działa radio bez stosowania żadnego kodu-sprawdzone! :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

 

MAm pytanie czy jak odłączę akumulator to bede potrzebował kod do włąćzenia radia, jeśli tak to gdzie mogę go znaleźć bo jakoś nie rzucił mi sie w oczy a nie chciał bym sie zdziwić jak bede musiał wymienić akumulator i nie bede mógł uruchomić radia. Posiadam fabryczne radio ze zmieniarką na 6 CD.

 

Nie ma żadnego kodu. Radio identyfikuje się z zamontowanym w samochodzie fabrycznym imobilaizerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego kodu. Radio identyfikuje się z zamontowanym w samochodzie fabrycznym imobilaizerem.

A może trzeba sobie zadać pytanie, dla którego radia jest potrzebny kod?

Dla Nissan Connect jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o radio ze zmieniarką na 6CD i tak napisałem na początku tego wątku. MAm Acentę 1.6 z 2010 roku i tylko o ten model radia pytałem, nie interesuje mnie kod do NC tylko do mojego radia, bo nadal nie wiem czy jest taki kod czy go nie ma, tym bardziej ze jak zadzwoniłem do salonu to powiedzieli ze powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o radio ze zmieniarką na 6CD i tak napisałem na początku tego wątku. MAm Acentę 1.6 z 2010 roku i tylko o ten model radia pytałem, nie interesuje mnie kod do NC tylko do mojego radia, bo nadal nie wiem czy jest taki kod czy go nie ma, tym bardziej ze jak zadzwoniłem do salonu to powiedzieli ze powinien być.

 

Do Twojego nie ma już było pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Witam!

Jestem nowy na forum. 2 tygodnie temu kupiłem Qashqaia+2 1,6dci. Nie działało mi wyświetlanie temperatury zewnętrznej, więc pojechałem do serwisu Nissana. Tam mi temperaturę przywrócili ale za to straciłem radio, ponieważ musieli na kilka minut rozłączyć aku i za Chiny ludowe nie mogą mi go teraz odblokować. W książce auta w rubryce radio code niestety jest pusto. Próbowałem kupić kod z allegro ale też nie wchodzi... Dodam, że radio do wizyty w serwisie nissana działało... W serwisie na koniec powiedzieli mi, że być może iż radio było z innego auta no ale przecież działało...Co robić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam. Mam problem z kodem do radia. Zmieniłem akumulator i po zamontowaniu radio wymaga kod. Książki i naklejki z kodem nie otrzymałem od poprzedniego wwłaściciela.Czy mogę poprosić o podpowiedź jak uruchomić radio

Radio z nawigacją

numer seryjny 31001311

Numer fabryczny 7612830022

Data 10.07.08

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechac do sewisu i Ci podadza PIN albo Alegro i kosztuje pare groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odzyskania kodu do radia potrzebny jest też numer VIN.  W ASO powinni to ogarnać a jak nie napisz na prv to zobaczę czy da sie odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...