Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Wywalenie katalizatora i końcowy tłumik


Gość rudi88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar wywalić katalizator w P11 silnik 1,6 i zastanawiam sie co wsadzić na jego miejsce (rurka czy jakis środkowy)? Rozsypuje sie już też końcowy tlumik seria i chętnie bym założył cos o lepszym przepływie i lepszym dźwięku. Co polecicie, może być głośny z tym nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tak katalizator sportowy np cos z MAGNAFLOW i dedykowany tlumik koncowy jesli jest jeszcze cos dostepnego do tego modelu.Filtr paliwa i powietrza z polki "performance". To juz cos da plus oczywiscie nowe plyny ustrojowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle o w miare tanich elementach. Nie wiem czy byłby sens zakładać sportowy katalizator do tego silnika, zwykła rurka wspawana w kat wystarczy raczej. Końcowy dedykowany to tez kupa kasy i efekt taki sobie. Końcowy może być głośny mi to nie przeszkadza, wyglądać też nie musi, byle przepływ był lepszy. Do tego będzie zrobiony dolot na stożku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hiszpan 207

najlepiej zamiast kata wspawać we flansze rurke o przekroju takim jak reszta wydechu. minus jest taki, ze przeglądu nie podbije żaden diagnosta, który zajrzy pod auto. Rozwiązaniem jest też wybebeszyć kata i w środek walnąć rurke, tego diagnosta już nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przegladem nie mam problemu bo i tak wole zapłacic i mieć pewność że zalicze. A jak diagnosta jest upierdliwy to kazde starsze auto moze ud***ć za byle drobiazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...