Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 Szarpie i dymi na benzynie i tak samo na gazie


mike_poz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma taki problem. Zamontowalem w aucie instalacje BRC. Wczoraj odebralem auto od gazownika i do dnia dzisejszego zrobilem na LPG ok 140 km i stala sie dziwna rzecz. Auto zaczolo szarpac i przebierac na LPG i na BP a do tego dymic. Wyskoczył CE i mrógał czasem na chwile zgas i znow sie zapalil na stale,ale wiekszosc czasu mrogal. Dotego jak jechalem na LPG odnioslem wrazenie ze z baku BP ucieka mi paliwo. Co moglo sie stac?? Pomocy. Posiadam N16 1.8 16V 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję podjechać do pana gazownika niech poprawi po sobie instalację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję podjechać do pana gazownika niech poprawi po sobie instalację

To zamierzam w pierwszej kolejności jutro zrobic. Tylko zastanawia mnie dlaczego tak szarpie i przebiera na benzynie. I tak mrogajaca kontrolka chec mnie zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwieszone wtryski, rozjechane mapy, zwieszony reduktor i wiele innych spraw bez podłączenia do kompa nic nie wymyślisz

 

oczywiście mówię o sekwencji, bo mam nadzieję, że taką zamontowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwieszone wtryski, rozjechane mapy, zwieszony reduktor i wiele innych spraw bez podłączenia do kompa nic nie wymyślisz

 

oczywiście mówię o sekwencji, bo mam nadzieję, że taką zamontowałeś

Tak mam sekwencje BRC sq24

 

Tak mam sekwencje BRC sq24

Jestem juz po wizycie w serwise. Stwierdzili ze to nie winna instalacji. Auto po prostu zaczelo pracowac na 3cylindrach. Zalałem jeden cylinder i dlatego nie chodzilo.

W domu odczytałem bledy i wyskoczyło nie pamietam teraz dokladnie co, ale jedn blad dotyczyl czujnika przeplywomierza a dwa dokejne nie wiem bo nie mialem ich opisu. Wieczorem postaram sie podac dokladnie oznaczenia bledow moze ktos mial takie same.

Błedy to

P0100

P0304

P0172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po wizycie w serwise. Stwierdzili ze to nie winna instalacji. Auto po prostu zaczelo pracowac na 3cylindrach. Zalałem jeden cylinder i dlatego nie chodzilo.

W domu odczytałem bledy i wyskoczyło nie pamietam teraz dokladnie co, ale jedn blad dotyczyl czujnika przeplywomierza a dwa dokejne nie wiem bo nie mialem ich opisu. Wieczorem postaram sie podac dokladnie oznaczenia bledow moze ktos mial takie same.

 

"Tak po prostu", dobre sobie. Zpieprzyli sprawę tylko się nie chcą przyznać :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...