Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Doładowanie Y61 2.8


clipp

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś dysponuje danymi katalogowymi/fabrycznymi ile barów pompuje turbina i w jakich zakresach obrotów. :rolleyes:

odświeżam temat, bo nie wierzę że nikt nie wie. :whistle:

 

Może ktoś dysponuje danymi katalogowymi/fabrycznymi ile barów pompuje turbina i w jakich zakresach obrotów. :rolleyes:

odświeżam temat, bo nie wierzę że nikt nie wie. :whistle:

:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co dobrze pamietam to jest to 0,8 bar gdzies czytałem czyli ogólnie turbawka nie jest mocno wysilona i powiem Ci ze turbina od samego dołu ładuje a max ładowanie masz tam gdzie masz max moment obrotowy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co dobrze pamietam to jest to 0,8 bar gdzies czytałem czyli ogólnie turbawka nie jest mocno wysilona i powiem Ci ze turbina od samego dołu ładuje a max ładowanie masz tam gdzie masz max moment obrotowy pozdrawiam

 

Właśnie myśle o tym co piszesz :rolleyes: Dzieki, też coś mi po uszach lata że 0,8 bara ale wolałem to usłyszeć od kogoś. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z instrukcją producenta turbina powinna dawać od 1,08 do 1,18 bara. Dodam, że ciśnienie na cylindrach (Kompresiondruck) to 30,4 nominalne i 24,5 najniższe dopuszczalne (Grenzwert). Ciśnienie otwarcia wtryskiwaczy: dla nowych od 147,1 do 155,0 bara, dla używanych minimum 142,2 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z instrukcją producenta turbina powinna dawać od 1,08 do 1,18 bara. Dodam, że ciśnienie na cylindrach (Kompresiondruck) to 30,4 nominalne i 24,5 najniższe dopuszczalne (Grenzwert). Ciśnienie otwarcia wtryskiwaczy: dla nowych od 147,1 do 155,0 bara, dla używanych minimum 142,2 bara.

 

Dajesz głowe? :rolleyes: Jeśli tak to serdeczne dzięki, bo to bardzo cenna informacja :dribble: Teraz już wszystko wiem :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną instrukcję naprawczą i takie dane tam podają dla modelu z silnikiem RD28ETi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...