Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect i TMC w Polsce


MacFit

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem dzisiaj informację nt. rozpoczęcia od 22 kwietnia 2010 działania systemu TMC w Polsce, co myślę ucieszy wszystkich posiadaczy Nissan Connect w QQ.

 

Więcej informacji można przeczytać na tej stronie. W skrócie za telix.pl: "22 kwietnia firma Destia - dostawca aktualnych informacji o ruchu drogowym w 5 europejskich krajach, organizuje konferencję prasową, podczas której będzie miała miejsce premiera systemu TMC w Polsce."

Ciekawy jestem jak to będzie działać w Polsce i na jakim obszarze. Proponuje opisywać w tym temacie spostrzeżenia z działania tego systemu .. jak już zacznie działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dzisiaj informację nt. rozpoczęcia od 22 kwietnia 2010 działania systemu TMC w Polsce, co myślę ucieszy wszystkich posiadaczy Nissan Connect w QQ.

 

Więcej informacji można przeczytać na tej stronie. W skrócie za telix.pl: "22 kwietnia firma Destia - dostawca aktualnych informacji o ruchu drogowym w 5 europejskich krajach, organizuje konferencję prasową, podczas której będzie miała miejsce premiera systemu TMC w Polsce."

Ciekawy jestem jak to będzie działać w Polsce i na jakim obszarze. Proponuje opisywać w tym temacie spostrzeżenia z działania tego systemu .. jak już zacznie działać :)

Jak zacznie działać i "abonament nie będzie zwalał z nóg" trzeba dodać ;). Sam korzystam z nawigacji Garmina; subskrypcję na bodaj Niemcy mam darmową a reszta Europy jako nieopłacona pozostaje martwa. Ciekawe jakie ceny firma podyktuje za info na obszarze Polski, całkiem możliwe że początkowo będą darmowe;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak zacznie działać i "abonament nie będzie zwalał z nóg" trzeba dodać ;). Sam korzystam z nawigacji Garmina; subskrypcję na bodaj Niemcy mam darmową a reszta Europy jako nieopłacona pozostaje martwa. Ciekawe jakie ceny firma podyktuje za info na obszarze Polski, całkiem możliwe że początkowo będą darmowe;

 

Pozwolę sobie odświeżyć temat, od maja minęło już trochę czasu. Z innych portali dowiedziałem się że chyba na razie usługa jest bezpłatna, pytanie więc do was: działa, nie działa? Czy ktoś ostatnio próbował korzystać?

 

Pozdrawiam

Mariusz

 

PS: Jutro mój d-day ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat, od maja minęło już trochę czasu. Z innych portali dowiedziałem się że chyba na razie usługa jest bezpłatna, pytanie więc do was: działa, nie działa? Czy ktoś ostatnio próbował korzystać?

 

Pozdrawiam

Mariusz

 

PS: Jutro mój d-day ;-)

Z tego co czytałem w gazetach na razie TMC ma działać w urządzeniach Garmina. Właśnie w maju w moim garminie uruchomiła się "aktualizacja modułu TMC" ale jak na razie nie udało mi się uzyskać tą drogą żadnego komunikatu o utrudnieniach na drodze (możliwe, że powodem był ich brak :huh: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu jechałem z Wrocławia do Prudnika i z ciekawości wcisnąłem przycisk TMC. System pokazał info ze na mojej drodze nie ma żadnych wypadków, ale po wciśnięciu opcji pokaż wszytskie "wypadki" pokazało się pare inofrmacji ... między innymi w pobliskich czaskich jasenikach. Więc system chyba działa.

 

Co prawda jego działanie może być tak beznadziejne jak nawigacja ponieważ chciałem aby prowadziła mnie do miejscowosci Osiecznica k/Bolesławca, Prudnik k/Nysy i Ząbkowice Śląskie i zadnej z tych miejscowości nie ma w swojej bazie. Może kiedyś trafie na coś co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem aby prowadziła mnie do miejscowosci Osiecznica k/Bolesławca, Prudnik k/Nysy i Ząbkowice Śląskie i zadnej z tych miejscowości nie ma w swojej bazie. Może kiedyś trafie na coś co ma.

 

próbuj przez kod pocztowy, a nie nazwę. Szukałem swojego miasteczka poprzez nazwę, to pokazało mi tylko gminę o tej samej nazwie, która jest wokół miasta. A przez kod pocztowy zadziałało, była nawet moja mała uliczka, a komendy były bardzo konkretne i podawane z odpowiednim wyprzedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...