Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dziwne chrobotanie przy zmianie biegów


Gość alma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, w mojej N16 slychac dziwne chrobotanie przy zmianie biegów z 3-jki na 4-rke i odwrotnie. Wczesniej tego nie bylo. Czy ktos moze mi powiedziec, czy to jest ok lub czego to sa objawy. :?: Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają nie mają, wg instrukcji serwisowej przyczyną może być niski poziom oleju, niewłaściwy olej, zużyta lub uszkodzona skrzynia, zużyte lub uszkodzone łożyska, rubryki ten typ tak ma nie znalazłem, czekam co będzie dalej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może ze to drązki reaktancyjne, trzeba by wyjac z nich tuleje oczyścić i przesmarować - tak samo może się dziać z "jabłkiem" na dzwigni zmiany biegów czyszczenie i smarowanie powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem samochód i zrobili. Po prostu trzeba było przesmarować, czyli sprawdziło się, że kto smaruje to jedzie. Coobcio zdiagnozował przyczynę idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze że przyczyna byla tak banalna bo jaby to nie pomogło to juz tzreba by zajrzeć do skrzynie biegów.

 

Szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...