Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PROBLEM Z SILNIKIEM 2.8 TD-Patrol GR 95r.


Gość oliwazmk87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oliwazmk87

Miedzy 2000 a 3000 obr/min dławi sie i traci moc. wiec wymienilem pompe wtryskowa i zero zmiam i jest kompresja w oleju(olej sadzi przez bagnet ale nie przez wlew oleju). prosze o pomoc. gg. 3344111 jestem za granica i nie chce wywalic kase, a moze ktos juz mial taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy 2000 a 3000 obr/min dławi sie i traci moc. wiec wymienilem pompe wtryskowa i zero zmiam i jest kompresja w oleju(olej sadzi przez bagnet ale nie przez wlew oleju). prosze o pomoc. gg. 3344111 jestem za granica i nie chce wywalic kase, a moze ktos juz mial taki problem

wywal katalizator oraz a jak traci moc miedzy 2-3tys obr to kopci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość pawel a

Miedzy 2000 a 3000 obr/min dławi sie i traci moc. wiec wymienilem pompe wtryskowa i zero zmiam i jest kompresja w oleju(olej sadzi przez bagnet ale nie przez wlew oleju). prosze o pomoc. gg. 3344111 jestem za granica i nie chce wywalic kase, a moze ktos juz mial taki problem

Wiataj koleszko ,niech jakiś kumaty mechanik zobaczy do turbiny,miałem podobny problem i okazało się ze padła gruszka na turbinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...