Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K260] Głowica do 2,8 - dylemat


Gość dzikunek

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

 

mój poważny dylemat patrolowy podrzucam na forum z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji.

 

Poszła w hiszpanie głowica w sposób nienaprawialny (pękła przy cylindrze i wałku rozrządu) no i teraz trzeba coś z tym zrobić ;-)

 

do wyboru mam zasadniczo dwie opcje:

1. zakup używki, wg zapewnień w super stanie, po próbach szczelności itp - koszt rzędu 2kPLN płatne "do ręki" - gwarancja rozruchowa

2. zakup takiej: http://allegro.pl/item997639203_glowica_nissan_patrol_rd28_2_8_td_nowa.html - w sumie dużo taniej bo cena jest brutto z pełną fakturą. Producent nie znany, ale Sprzedający zapewnia że nie ma z nimi problemów i nigdy nie było.

 

No i co radzicie?

 

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jelczu-Laskowicach jest firma, która oferuje całe silniki z osprzętem po trzy tysiące. Może lepiej dołożyć tysiąca i wziąć cały ? Podobno są z demobilu wojskowego po niewielkich przebiegach. Popytaj na forum czy ktoś zna tę firmę.

 

Rozmawiałem dziś o Twoim problemie ze znajomym, który jeździ Pajero i trochę grzebie przy samochodach. Powiedział, że koło Rzeszowa jest profesjonalna firma, która specjalizuje się tylko w robieniu głowic - mają nowoczesne maszyny, spawają, dotaczają gniazda i co tylko. Dają gwarancję. Mają znakomitą renomę. Jesli nadal boryksza się z problemem daj znać, to poproszę go żeby znalazł dokładne namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...