Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak podłączyc kamerkę cofania


Gość niko_rz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... niedawno zakupiłem sobie cudo zwnae kamerką cofania. Oczywiście jak instrukcja oraz moja logika każe podłączyłem ją pod światło wsteczne, kabel AV pociągnąłem do radyjka, wpiołem w wejście w radiu AV-IN (jak instrukacja każe) i...nie ma obrzu po włączeniu wstcznego. W radyjku mam dwa kabelki:

- pomarańczowy (bieg wstczny)

- brązowy (hamulec ręczny)

 

Ten ostatni (brązowy) mam spięty z masą aby można było oglądać dvd poczas jazdy. Moja instrukcja każe mi podpiąć pomarańczowy" (bieg wsteczny) podpiąć pod bieg wsteczny aby w momencie wrzucenia biegu pojawił się obraz z kamerki. Jednakże nie bardzo rozumiem jak to zrobić. Dodam iż obraz pojawia się też po sparowaniu "brązowego i pomarańczowego", ale obraz jest wówczas jak włącze wsteczny, natomias po wyłączeniu biego obraz jest pusty i jest tylko napis CAM, natomiast radio nie wraca do "radia"

 

Stąd moja prośba... co mam zrobić i gdzie podpiąc ten pomarńczowy kabelek żeby w momencie włączenia wstecznego pojawiła sie obraz z kamerki????????????

 

 

 

Z górydziękuje za każdy przejaw pomocy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...