Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak wymienic żarówkę


Gość alf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

robilem to juz X razy, znaczy sie dobieralem do dechy w zwiazku licznikiem. Wiec odkrec dwe sruby mocujace nawiewy, potem szaprnij zeby z 2 zatrzaskow zeskoczyly, odkrec 2 srubki nad zegarami, opusc kierownice, wyjmij obudowe , potem 3 srubki i masz zegary , z tylu bez problemu znajdziesz zaroweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odkręcić poprostu konsolę środkową, nad opkrętłami nawiewu masz dwa wkręty, odkręć je, pote szarpnik za konsole, reszta jak opisał kolega Ynio.

 

P.S.

Było o tym wałkowane na forum wiele razy, co zrobić krok po kroku......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja odkręcałem już wiele razy tablice, doszedłem do żaróweczek, ale jak je wyjąć - nie chciałem na siłę pociągnąć - gdyż na siłę to zawsze wszystko psuje - zatem jak się do nich dobrać? czy mają one jakieś mocowanie? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja odkręcałem już wiele razy tablice, doszedłem do żaróweczek, ale jak je wyjąć - nie chciałem na siłę pociągnąć - gdyż na siłę to zawsze wszystko psuje - zatem jak się do nich dobrać? czy mają one jakieś mocowanie? :?

 

alez nie zepsujesz tak od razu, :!: troche poruszac wystarczy, przewaznie w lewo i wychodzi elegancko tiko na ich laczenia uwage nalezy zwrocic, abi stikaly. :roll:

pozdrow600

i reszte takze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - dolacze to tego pytania. czy ta instrukcja obejmuje tez wymiane innych zarowek deski rozdzielczej - konkretnie Airbaga?

Z tego opisu to takie proste sie wydaje - w ksiazce analogiczny opis obejmuje kilka stron i zaczyna sie od rozebrania tunelu miedzy fotelami a konczy na odpinaniu ukladu poduszek powietrznych i zdejmowanu kierownicy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam jeszcze jedno pytanko w tym temacie.

jakie to zarowki (pytam o te od poduszki pow. konkretnie) - jak o nie pytac w sklepie?

wolalbym rozkrecic konsole, wymienic co trza majac juz kupione nowe zarowki i skrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...