Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

urwana szpilka w przenim kole i ... co z tym sie robi ?


hugh_h

Rekomendowane odpowiedzi

Ukręciłem szpilkę mocowania koła w D21 z przodu, co z tym da się zrobić, czy szpilki można wybić czy są wkręcane? czy ktoś wie gdzie kupić? czy może szukać używanej piasty?

samochód w ciągłym użyciu, wiec jak ktoś coś wie to proszę niech pisze bo jakoś tak z lekkim niepokojem jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukręciłem szpilkę mocowania koła w D21 z przodu, co z tym da się zrobić, czy szpilki można wybić czy są wkręcane? czy ktoś wie gdzie kupić? czy może szukać używanej piasty?

samochód w ciągłym użyciu, wiec jak ktoś coś wie to proszę niech pisze bo jakoś tak z lekkim niepokojem jeżdżę.

Każda szpilka jest wymienna :rolleyes: do pickupa coś koło 20 zł w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dało się wymienić bezproblemowo szpilka 11,50 w nissanie,

później napisze jak wyglądała wymiana

 

Opis jak się uporałem z tym jest tutaj http://nissan-pickup-d21.prv.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=86&Itemid=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo dobrze ze udało ci sie wymienic szpilke bez zadnych problemow.Jak urwe ktorąs w swoim nissanie to bede wiedział ze mozna ja wymienic bez wymiany całej piasty.ps bardzo dobry opisy całej operacji Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam małe pytanko i chyba do tych szpilek będzie trochę pasowało ;)

 

Czy jest różnica między nakrętkami do felg stalowych i aluminiowych?

 

Niedawno kupiłem Terrano i w czasie jazdy odkręciło mi się lewe przednie koło. Felgi alu i tak się zastanawiam co mogło być przyczyną...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...