Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Błąd 95 WP11 2.0TD


Gość bodzio_psi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bodzio_psi

Witam zapaliła mi się kontrolka hamulca ręcznego pomimo ze nie był on zaciągnięty

stan płynu hamulcowego ok. Komputer pokazał błąd 95 po jego skasowaniu kontrolka zgasła.

Problem w tym ze nie wiem co oznacza 95 bo niema go na liście kodów błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobny problem. Mianowicie przy mocnym hamowaniu hamulcem noznym blysnie kontrolka recznego czasem raz czasem kilka razy.

Nie mam pojecia to to moze byc, a wszystko z hamulcami jest ok. Nie sprawdzalem co to za blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobny problem. Mianowicie przy mocnym hamowaniu hamulcem noznym blysnie kontrolka recznego czasem raz czasem kilka razy.

Nie mam pojecia to to moze byc, a wszystko z hamulcami jest ok. Nie sprawdzalem co to za blad.

 

dolej płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś źle policzyć albo znowu jakiś czarodziejski kod tak jak 144 Dolej płynu na max i posprawdzaj tłoczki czy się któryś nie blokuje Może klocki się już kończą. diesel ma pompę Vacuum Posprawdzaj szczelność przewodów od podciśnienia Temat wielokrotnie wałkowany Następnym razem użyj szukajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bodzio_psi

Liczyłem chyba z dziesięć razy i było 95 sam się dziwiłem.

Dolewanie płyny nic nie pomogło tylko po wykasowaniu błędu kontrolka zgasła

i na razie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...