Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kręci kręci a nie chce zapalić..


medyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Rano wchodzę do garażu, przekręcam kluczyk, kręci rozrusznik ale silnik nie odpala... Czekam chwilę i znów kręci ale nic.. I tak chyba z kilka razy.. Dopiero chyba za 10 razem uruchomił się silnik.. QQ 7 tyś przebiegu, aku na max .Nic nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś w paliwie? Teraz trudno być pewien co się wlewa do baku. Musisz po testować czy to przypadek czy coś się faktycznie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.. Jak narazie zero powtórek /odpukać w niemalowane/ pali za każdym razem..A paliwo zawsze tankuję na BP więc raczej powinno być ok .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość martinello2

dziś miałem dokladnie to samo, QQ 1,6 acenta auto prosto od dealera , z alarmem Cobra, - nie odpalił , a nie wiecej niz 10 min wczesniej juz nim jezdzilem wiec silnik byl troche rozgrzany. Rozrusznik krecil pieknie, wszystkie kontrolki tka jak trzeba, ale nie zapala.... Po 5 probach wysiadlem, po kilkum minutach wsiadlem i znow odpalam ... i tym razem wszystko idealnie. Auto na gwarancji ale co mi powiedzą w ASO jesli u nich usterka nie wystapi? Czytalem na tym forum ze to wina alarmu ktory sie wiesza. Czy komuś serwis wyjaśnił ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już chyba ten temat. W QQ to normalne-immobilajzer nie rozpoznaje kodu kluczyka, trzeba spokojnie odczekać moment, ok. 1 min. Ja stosuję zasadę: wyjmuję kluczyk ze stacyjki czekam aż zgaśnie oświetlenie wnętrza i ponownie uruchamiam. Często tak mam jak odpalę i zapomnę o blokadzie skrzyni biegów. Ale nie moc na dzień dobry to nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadadza się to immobilajzer gdyż miałem to samo i zauważyłem że na desce świeci się kontrolka immobilajzera więc raz jeszcze i było ok zgasła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...