Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] - wycieraczki


moraw2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po zimie moje wycieraczki są w opłakanym stanie i muszę je zmienić a nigdy tego wcześniej nie robiłem.

Jakie wycieraczki pasują do K11, są jakieś oznaczenia czy jedynie długość jest ich parametrem?

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po zimie moje wycieraczki są w opłakanym stanie i muszę je zmienić a nigdy tego wcześniej nie robiłem.

Jakie wycieraczki pasują do K11, są jakieś oznaczenia czy jedynie długość jest ich parametrem?

Pozdrawiam

 

Piotrek

Na opakowaniach każdych wycieraczek są wyszczególnione modele aut wraz z rocznikami do których pasują tak że z tym nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki kupuje się według długości, a czy mają być płaskie czy tradycyjnie i jakiej marki to już zależy od Ciebie. Zmierz długość pióra lewego i prawego lub jak nie chcesz się bawić to podejdź do jakiegoś autosklepu, podaj model auta i do ilu chcesz zapłacić a jak zagadasz to jeszcze je założą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu i z tyłu zakładałem jednakowe taniochy o długości 43 cm. Rasowe wycieraczki będą miały 45 cm (18 cali) i na pewno na tył i od str. kierowcy będą dobre jednak jeśli chciałbyś założyć taką od str. pasażera to sprawdź czy nie będą się stykać w czasie ruchu. Są wtedy dwa wyjścia albo kupujesz 17 cali na stronę pasażera albo przestawiasz ramię o jeden ząbek na frezie i masz spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wycieraczka kierowcy ma 51 cm, pasażera i tylna po 45 cm. Ja omyłkowo kupiłem 48 cm, które się nie mieściły więc je przyciąłem (pasażera o jakiś 1 cm, a tylną o 2cm). Jeśli chodzi o stronę pasażera to jest super, czyści dużo wyżej niż poprzednia, co przy moim wzroście jest bardzo pomocne, tylna nie robi specjalnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...