Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hałas ze skrzyni biegów


Gość hancz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mobile jestem po wymiane komplentego sprzegła wraz z kołem dwumasowym i przy wcisnietym sprzegle i wbitym biegu rzęzi. Odgłos dochodzi ze skrzyni. Powyzej 100km/h strasznie szarpie/trzesie (nie wiem jak to opisac). Powiedzcie mi co to moze byc?

 

Ogólnie to było tak:

W czwartek tydzien temu auto wjechalo na warsztat na wymiane sprzegla i kola dwumasowego. We wtroek po przejechaniu 800km zostalo wstawione ponownie na warsztat i znow zostalo wymienione kolo dwumasowe (pierwsze do reklamacji) dzisiaj zostalo odebrane i po przejechaniu 50km znów jest na warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto na gwarancji to powinni zastosować zwykłe koło zamachowe a nie dwumasowe bo nissan wycofuje się z tych kół w navaracha, pozatym trzeba sprawdzić łożysko na wałku sprzęgłowym ono może hałasować podczas jazdy, trzęienie może pochodzić od wału jak będzie rozwalony lub zatarty krzyżak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz jednomasowe sprzeglo to moze powodowac wibracje.Dilerzy wymieniaja na jednomasowe i to talezy kiedy dokonana byla wymiana moga wrocic do ciezszej wersji.Jesli zaplaciles za wymiane masz 12mcy gwarancji na czesci. Mozesz starac sie o tzw goodwill jesli masz mniej niz 150 000km i 4 lub 5 -zalezne od kilu rzeczy - lat od momentu startu gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz jednomasowe sprzeglo to moze powodowac wibracje.Dilerzy wymieniaja na jednomasowe i to talezy kiedy dokonana byla wymiana moga wrocic do ciezszej wersji.Jesli zaplaciles za wymiane masz 12mcy gwarancji na czesci. Mozesz starac sie o tzw goodwill jesli masz mniej niz 150 000km i 4 lub 5 -zalezne od kilu rzeczy - lat od momentu startu gwarancji.

 

Kolega chyba nie czytał dokładnie postów. Mam dwumasowe koło zamachowe. Wymieniane było na prywatnym warsztacie, a nie w ASO. Gwarancji nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość MaILosZ

Trzęsienie mam identyczne,znaczy miałem. Okazało się, iż uszkodzeniu uległ krzyżak w przednim wale. Mam pytanie, po za serwisem, gzie można dostać owy krzyżak i w jakiej cenie. Pilne:D z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...