Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy QQ 1.6 (09) - klimatyzacja


at76

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym kupiłem QQ 1.6 Acenta model 2009 i od początku przy starcie klimatyzacji wydobywa się mało przyjemny zapach. W ostatnim okresie to się nasiliło ale tylko przez krótką chwilę po włączeniu. Może to być spowodowane tym że samochód od grudnia stał na placu salonu i złapał "grzyba".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od nowości nic nie śmierdzi ale klimy nie wyłączam przez cały rok (wiadomo zimą szyby nie parują), a po roku odkaziłem ją w serwisie przy okazji przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym kupiłem QQ 1.6 Acenta model 2009 i od początku przy starcie klimatyzacji wydobywa się mało przyjemny zapach. W ostatnim okresie to się nasiliło ale tylko przez krótką chwilę po włączeniu. Może to być spowodowane tym że samochód od grudnia stał na placu salonu i złapał "grzyba".

Też tak miałem na początku ale samo przeszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym kupiłem QQ 1.6 Acenta model 2009 i od początku przy starcie klimatyzacji wydobywa się mało przyjemny zapach. W ostatnim okresie to się nasiliło ale tylko przez krótką chwilę po włączeniu. Może to być spowodowane tym że samochód od grudnia stał na placu salonu i złapał "grzyba".

 

kup sobie coś takiego, bardzo łatwe w obsłudze i powinno wyżreć wszystko:

http://www.micksgarage.ie/proddetails.aspx?pid=165705&pk=2278D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...