Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie tankować LPG w Gdańsku?


Bumcyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie do osób z Gdańska i okolicy.

Gdzie tankujecie swoje Nissany?

Osobiście na Lotosie już nie zatankuje.

Szukam stacji z dobrym gazem.Na gazie

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Auchan w GDA, testowałem różne stacje: bp, shella, orlen, lotosy, carrefour i i różnie to wyglądało.

Jednak z wszystkich stacji (w Polsce, zagranicznych nie liczę bo nie ma co porównywać do stacji holenderskich czy belgijskich) najmniej pali mi na Auchanie, do tego ostatnio rozbujałem moją WP11 do 206km/h (wg. GPS-u - licznikowo było ponad 220) - tyle samo na gazie co na benzynie. Filtry po 15kkm wyglądają podobnie jak gdy tankowałem na "markowych stacjach". Żadnego problemu nie było także w głębokie mrozy, autko ładnie śmigało i śmiga nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja osobiście kierując się rankingiem stacji które oszukuja (bylo swego czasu na wp) i rozsądnymi cenami tankuje lpg na trakcie św. Wojciecha na orlenie lub statoil. Zazwyczaj cena za litr to 2,09 i jest to najniższa cena jaką widuję w całym gdańsku. na innych stacjach tej marki zazwyczaj jest okolo 13-15gr drożej za litr a tankujemy to samo. I jak sie ostatnio przekonałem gdy wymieniałem filtr- był zaskakująco czysty..

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja tankuję głównie na Shellu, a jak mam po drodze to wpadam do chłopaków koło reala na kołobrzeskiej w Gdańsku.

Nigdzie się jeszcze nie zawiodłem i nie odczuwałem zbytnich różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...