Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dym z silnika przy 170 km/h


Gość Samuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem ostatnio obwodnicą i chciałem trochę szybciej niż po mieście ;)Pojechałem x-em (2,2 dCi, 137 KM) tak z 5 minut 170/h. Po zjechaniu do miasta zobaczyłem jasny dym wydobywający się z przodu maski. Zatrzymałem się by zobaczyć skąd ten dym – wydobywał się z dołu silnika. Silnik pochodził na wolnych obrotach parę minut i potem pojechałem dalej. Do kabiny wpadało cały czas gorące powietrze z wentylatorów, mimo że nawiew był wyłączony. Sprawdziłem poziom oleju – OK, poziom płynu chłodniczego też był OK. Dodam, że zanim zacząłem jechać 170, to przejechałem z 6 km z prędkością 70km/h . i w czasie tego incydentu nie paliły się żadne lampki awaryjne. Czy ktoś ma jakiś pomysł skąd wziął się ten dym i przegrzanie silnika? Przecież ta fura ma fabrycznie V max ma 180….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ci sie poci pod spodem-szybciej jechales,mial ciezej cieplej i zaczelo sie smrodzic troche.Wjedz na kanal i sprawdz czy nie ma pocenia sie gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...