Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Zapasowy kluczyk do almery - gdzie dorobić????


Gość wasyl79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem N16 2.2 diesel z 2002 roku.Czy orientują sie państwo czy w ogóle można dorobić kluczyk z NATS i pilotem do centralnego na terenie Warszawy poza ASO???

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że można dorobić także w prywatnym zakłądzie ale głowy nie dam...

poza tym słyszałem, że dorobienie kluczyka w ASO z NATS, w przypadku gdy nie masz blaszki z numerem to koszt około 900 złotych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj kluczyk dorobilem w zwyklym zakladzie do dorabiania kluczy bo mam jeszcze STALY kod w kluczyku Wy juz macie zmienny i nie kazdy zaklad ma odpowiednie urzadzenie ale warto popytac !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Na kluczyku mam napisane NATS, czy moge dorobic kluczyk w normalnym zakladzie ????

 

Ja za dorobienie kluczyka do N15 przed liftem zaplacilem 99 zl (cena w punkcie uslugowym w centrum handlowym). Powinienes miec ta sama wersje NATS. Kluczyk to nie problem - to moze zrobic byle slusarz, musisz sie zapytac czy zaprogramuja "pastylke" z kodem wewnatrz kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat, bo jestem właśnie na etapie poszukiwań pilota do NATSa....gdzieś mi zaginął....chodzi mi głównie o ew. problemy z ubezpieczalnią (AC) gdyby coś się nie daj Boże stało...czy sam pilot to też sprawa serwisowa? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że możesz dorobić to w każdym zakładzie dorabniającym klucze, który dorabia klucze kodowane. A ten cały NATS to nic innego jak immobiliser w kluczyku. Potrzebny jest kod jedynie - masz go na blaszcze dopięty do kluczu, a także wklejony w książkę serwisową. Bez ASO się obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "zwyklym "zakladzie mozna dorobic kluczyk i zakodowac do do Almerek z przed liftingu, po lifcie zrobili zmienny kod w NATS-ie i juz raczej trzeba udac sie do serwisu.

 

Monia Ty to tym bardziej musisz udac sie do serwisu jak Ci zginol bo musza Ci dorobic po numerach tak jak kolega Saki napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na śląsku - w Zabrzu w serwisie nissana biorą około 250zł - trwa to godzinę - programują kluczyk który masz i nowy - tak, że poprzedni ewentualnie zgubiony jest bez użyteczny dla potencjalnego znalazcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzmy jak mam kluczyk ktory otwiera zamek odpala auto - ale nie dziala przycisk wylaczajacy alarm. Co wtedy radzicie robic ? (wymienilem stycznik waldliwy i dalel nie moge wylaczyc alarmu tym kluczykiem - moge jedynie wlaczyc alarm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem N16 2.2 diesel z 2002 roku.Czy orientują sie państwo czy w ogóle można dorobić kluczyk z NATS i pilotem do centralnego na terenie Warszawy poza ASO???

Dziękuję i pozdrawiam

 

Ja kiedyś pytałem w ASO o możliwość dorobienia kluczyka do nru fabrycznego (poprzedni własciciel gdzieś zagubił). Koszt takiej przyjemności to jak mi podano ponad 900 zł. Na szczęście mój zapasowy kluczyk się odnalazł i nie musiałem dorabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Warszawa ul. Ostrobramska, dorobienie nowego kluczyka + nowa gumka na kluczyk to koszt ok 150 zł. Czas - półtora dnia. Info od nich z połowy grudnia kiedy wymienialem wszystkie płyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elgreen
Nissan Warszawa ul. Ostrobramska, dorobienie nowego kluczyka + nowa gumka na kluczyk to koszt ok 150 zł. Czas - półtora dnia. Info od nich z połowy grudnia kiedy wymienialem wszystkie płyny

 

Jaka gumka ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Warszawa ul. Ostrobramska, dorobienie nowego kluczyka + nowa gumka na kluczyk to koszt ok 150 zł. Czas - półtora dnia. Info od nich z połowy grudnia kiedy wymienialem wszystkie płyny

 

Jaka gumka ?!

 

moze być recepturka :diabel2:

a poważnie, gumka, która jest na kluczyku do auta, gumka, którą naciskasz otwierając auta no i w końcu, gumka, która lubi się wycierać i dziurawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...