Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAPĘD


Gość dario38

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dario38

witam,w moim nowym nabytku X-trail słysze szum w tylnym napędzie.czym szybciej tym bardziej go słychac.najbardziej jest słyszalny przy 120.czy w kazdym tak słychac czy jest to oznaka ze cos jest nie tak?czy to szymi napęd czy moze łozyska w piastach do wymiany?

 

witam,w moim nowym nabytku X-trail słysze szum w tylnym napędzie.czym szybciej tym bardziej go słychac.najbardziej jest słyszalny przy 120.czy w kazdym tak słychac czy jest to oznaka ze cos jest nie tak?czy to szymi napęd czy moze łozyska w piastach do wymiany?

 

 

takie macie idealne samochody?nikomu nic nie szumi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,w moim nowym nabytku X-trail słysze szum w tylnym napędzie.czym szybciej tym bardziej go słychac.najbardziej jest słyszalny przy 120.czy w kazdym tak słychac czy jest to oznaka ze cos jest nie tak?czy to szymi napęd czy moze łozyska w piastach do wymiany?

 

 

 

 

takie macie idealne samochody?nikomu nic nie szumi?

 

 

 

 

Mi też coś szumi ale nie moge zlokalizować co, także przyłączam

się do pytania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LaikManiek

Witaj

Pewnie że czasami coś szumi zgrzyta i prycha ale i tak rzadziej niż w mojej poprzedniej lagunie 2.

A POWAŻNIE czy napewno to napęd a nie np. łożysko w tylnym kole, ja myślałem u siebie że tylny most mi się rozleci a to tylko łożysko wtylnym prawym kole, oby i u ciebie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość georg890

Witam wszystkich. W moim samochodzie było podobnie, i co sie okazało, łożysko sie rozleciało, i potrzebna była wymiana na nowe. Koszt oryginalnego(nie polecam zamienników) 350 zł plus robocizna. Szerokosci :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...