Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

stukanie w silniku


Gość klakier2606

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klakier2606

witam.mam problem z nissankiem mianowicie z silnikiem.wsiadamy po nocy odpalamy silnik wszystko gladko poszlo i jedziemy wbijamy 1 pozniej 2 3 4 5 6 ale miedzy zmianami biegow niezaleznie na jaki mam stuki w silniku miedzy 2tys a 3tys takie terkotanie ale tylko na zimny a jak juz sie zagrzeje juz te stuki mijaja.zawsze jak zimny to stuka jest to ucialiwe.moze macie jakies sugestie porady moze wiecie co tam tak stuka.co zrobic aby sie tego pozbyc moze cos padlo??? pytam na forum ale niedlugo wybiore sie do jakiegos chyba serwisu ale mnie skroja.podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz po zakupie X-a przeżyłem ten sam problem, jak go odpaliłem rano to stukał jak stary masey-ferguson, ale po nagrzaniu tylko mruczał, kontaktowałem się z trzema serwisami nissana i wszyscy potwierdzili że tak ma być, ponadto znalazłem na internecie test Nissana X-trail T30 2,2 dci 136 KM i tam poruszyli ten problem że jak jest zimny to klekocze jak stary diesel ale po nagrzaniu chodzi ciszej niż niejeden benzyniak i to jest taki urok tego silnika, najgorzej jest w zimie przy dużych mrozach jak wyjeżdżam do pracy przed 6 rano to budzę chyba wszystkich sąsiadów, tak klekocze.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej jazdy X-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Floydoo

jezeli ci stuka miedzy zmianami biegow i nie jest to poprostu terkot zimnego diesla to moze byc to odglos konczacego sie kola dwumasowego, bo z tego co sie orientuje to ten egzemplarz juz takowe posiada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...