Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kontrolka airbag


Gość lukaszs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukaszs

Witam, po odłączeniu fotela pasażera jak również kabli odpowiedzialnych za poduszki i ponownym ich podłączeniu kontrolka poduszki nie przestaje gasnąć i wciąż miga na czerwono. Stad moje pytanie czy da radę w sposób kasowania kontrolek check engine skasować ten błąd z pedału gazu i problem zniknie, czy trzeba specjalnie udać się do serwisu bądź sprawdzić podłączenie poduszek.

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po odłączeniu fotela pasażera jak również kabli odpowiedzialnych za poduszki i ponownym ich podłączeniu kontrolka poduszki nie przestaje gasnąć i wciąż miga na czerwono. Stad moje pytanie czy da radę w sposób kasowania kontrolek check engine skasować ten błąd z pedału gazu i problem zniknie, czy trzeba specjalnie udać się do serwisu bądź sprawdzić podłączenie poduszek.

 

dzieki

Napisz jaki typ złącza masz czo OBD czy 14 pinowe ostatnio na forum znalazłem metodę kasowania zworką. Kontrolka Ci nie zgaśnie bo wystarczy ze odłączysz kostkę i komputer już wyłapuje błąd wiec trzeba go wykasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żuczek

Kleryk, nie baw się w doktora, tylko podaj potrzebującemu lekarstwo ;)

lukaszs, zajrzyj po sąsiedzku tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/31623-sprawdzanie-i-kasowanie-kodow-usterek-almera-primera/page__view__findpost__p__560008 , miałem okazję poznać empirycznie skuteczność tej metody, i u mnie zadziałało. Jest szansa, że i u Ciebie zadziała równie skutecznie.

Powodzonka :)

Widoczności, szerokości, przyczepności.

 

Ps.

lukaszs, na forum "ciekawość to..... pierwszy stopień do sukcesu!" ;) warto więc zaglądać do sąsiadów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleryk, nie baw się w doktora, tylko podaj potrzebującemu lekarstwo ;)

lukaszs, zajrzyj po sąsiedzku tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/31623-sprawdzanie-i-kasowanie-kodow-usterek-almera-primera/page__view__findpost__p__560008 , miałem okazję poznać empirycznie skuteczność tej metody, i u mnie zadziałało. Jest szansa, że i u Ciebie zadziała równie skutecznie.

Powodzonka :)

Widoczności, szerokości, przyczepności.

 

Ps.

lukaszs, na forum "ciekawość to..... pierwszy stopień do sukcesu!" ;) warto więc zaglądać do sąsiadów. :)

Nie bawię się w doktora tylko pytam z grzeczności :P Bo wtedy bym wytłumaczył jak to zrobić na danym złaczu :P Ja szczerze się przyznam ze miałem z początku obawy czy się komputer nie spali :D Ale były one niepostawne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukaszs

Z miejsca pragnę podziękować roobalkowi za pomoc,

Kontrolkę udało się skasować za pomocą 4krotnego przekręcenia kluczyka według instrukcji w podanym odnośniku, kasa zaoszczędzona na serwisie ;-)

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żuczek

Kleryk,

duży zielony + dla Ciebie, za gotowość pomocy :) a z tą "zabawą w doktora", chodziło mi tylko o pominięcie rozpoznania i przejście do rozwiązania - ot taka oszczędność w czasie. ;)

 

lukaszs,

cieszę się, że link był pomocny i Twój problem jest już rozwiązany :) a podziękowania (?!?), nie należą się mnie lecz dobroczyńcy, który opublikował "recepturkę" - bez niego ja nie miałbym co Tobie wskazać ;)

 

Panowie,

jak by nie patrzył, sytuacja z każdej strony napawa optymizmem, więc "Radość w sercu, i uśmiech na twarzy!" ;):)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...