Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

D 40 Automat wycie skrzyni.


Gość joda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nabyłem Navarze D 40 2.5 diesel w Automacie. I zauważyłem że podczas jazdy z prędkością ponad 60 km/h gdy przyśpieszam słychać jakieś wycie, jak ujmę gazu to cisza. Nigdy z taką skrzynią nie miałem styczności dlatego pytam. Proszę o opinie użytkowników aut z takimi skrzyniami, może to normalne i szukam dziury w całym. Nie jest to raczej charczenie wybitego łożyska. A może jeszcze ktoś wie co to tak wyje? Dziękuje za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam dokładnie to samo ...czasami po wrzuceniu na luz wycie słychać przy większych obrotach silnika. Są dni że wycie zanika całkowicie. Nie doszedłem co to jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nabyłem Navarze D 40 2.5 diesel w Automacie. I zauważyłem że podczas jazdy z prędkością ponad 60 km/h gdy przyśpieszam słychać jakieś wycie, jak ujmę gazu to cisza. Nigdy z taką skrzynią nie miałem styczności dlatego pytam. Proszę o opinie użytkowników aut z takimi skrzyniami, może to normalne i szukam dziury w całym. Nie jest to raczej charczenie wybitego łożyska. A może jeszcze ktoś wie co to tak wyje? Dziękuje za każdą podpowiedź.

Może to być łożysko podporowe półosi napędowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...