Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAVI w TINO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów

Mam pytanie, w moim traktorku z 2004 roku na panelu sterowania jest przycisk MAP po wciśnięciu go jest tylko sygnał dzwiękowy i nic więcej. Zastanawia mnie to , czy jest to przycisk w który zostały wyposażone wszystkie modele pulpitu sterowania Tinówki, czy faktycznie jest w niej navi, jak tak to gdzie jest zamontowany jakiś czytnik do map? Może ktoś z Was Koledzy już przy tym kombinował? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żuczek

Prawdopodobnie masz to, co i ja tzn. system gotów do aktywacji/obsługi navi, lecz bez navi. A sprawdzić to możesz w trybie serwisowym (ja mam Navi:OFF, CAM:OFF). Wejście w tryb serwisowy masz tutaj: http://www.nissanklub.pl/index.php/zrob-to-sam/41-nissan-primera-p12/62-kasowanie-sygnau-o-wymaganym-serwisie . Przy okazji, drobna uwaga, nie wszystkie modele pulpitu wyposażone zostały w przyciski MAP, BACK. Navi jak i kamerka, to wyposażenie opcjonalne, i można mieć elektronikę (panel z przyciskami) gotową do obsługi, lecz bez navi (antena, moduł, czytnik DVD).

Jeśli chcesz zobaczyć gdzie co siedzi, to kłania Ci się wgląd w serwisówkę, lub odwiedzenie rosyjsko języcznej stronki/katalogu części zamiennych, gdzie po podaniu VIN, lub określeniu auta wg wymaganych danych bedziesz miał rysunkowo rozebrane auto.

Kombinacje aby ukatywnić sobie opcje?!?

Krótko i konkretnie = N I E O P Ł A C A L N E !. Pytałem w ASO o koszt, sam zakup to wydatek ok 1000-1500, a do tego fatalnie ubogie mapy, bo w tym okresie (produkcji) nasi skośnoocy przyjaciele klasyfikowali nasz kraj jako tranzytowy - dla porównania wystarczy spojrzeć na alledrogo, w tej cenie dosajesz 7"-owy kombajn NavRoad 780H Hugo - i wszystko jasne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...