Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

klikanie przed uruchomieniem


Gość RYNI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy T-30,mam pytanie czy w waszych x-ach po przekręceniu kluczyka (do zapalenia kontrolek)spod maski słychac kilkukrotne klikanie a konkretnie sprawdzając w 2 osoby klika to coś koło filtra paliwa,również po wyłączeniu kluczyka.Proszę o podpowiedzi czy tak u was jest i co to za urządzenie tak klika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam T-30 2.0 benzyna i u mnie nic nie klika.

 

Dzięki,ale w benzyniaku może byc inaczej więc ponawiam prożbę do właścicieli diesli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kogut776

Niewiem kolego co to jest ale umnie jest tak od poczatku,jakby jakis przekaznik czy cos.Praktycznie nigdy nie przywiazywałem do tego wagi,chyba tak musi byc jak dwa lat jezdze....2.2dci t30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Floydoo

klikaja przelaczniki, wtryski, przekazniki, zaworki, tego jest cala masa i niema sie co przejmowac poki autko odpala normalnie i normalnie jezdzi, u mnie tez klika i jest wszystko oki.

Kazdy silnik na swoj sposob przed odpaleniem robi szybka diagnostyke czy podstawowe elementy silnika takie jak pompa czy wtryski sa sprawne i gotowe do odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...