Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotki Seren z całego świata


Gość czopochrup
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ciągną od anglików, jak nasi. :) Tyle, że u nich nikt nie zwraca na to uwagi, gdzie kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylne lusterko jest raczej charakterystyczne dla Japonii. Dlatego te autka mają kierownika po prawej stronie. Na dalekim wschodzie Rosji jest pełno samochodów z kraju kamikadze... Mają trochę bliżej niż na "nasze" Wyspy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wyczytałem, że 1.6 robili także z zawieszeniem niezależnym. :zdziw: Nie widziałem, ale wyczytałem - podobno książki są mądre - i tak tam napisali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem dzisiaj płyn chłodzący i odłączyłem wiatrak pod silnikiem , zapalam auto aby odpowietrzyć cholera świeci ciśnienie oleju , co jest grane sprawdziłem olej stan ok. krąrzyłem dobre 20 minut medytując o co tu biega ,okazuje się że kontrolka idzie przez wiatrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyposażeniu sereny wszytko jest możliwe oglądałem na szrocie serene mającą niezależne zawieszenie, automatyczną skrzynie silnika już nie było a właściciel złomu poinformował ,że był to dizel.Auto to miało fajne nawiewy na tył-umieszczono je w uskoku podsufitki zaraz za głową kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zaparkowałem swoją Serene w pracy po powrocie z urlopu na parkingu to dopiero była sensacja, wszyscy się zbiegli i Serena miała swoje 5 minut. Generalnie wszystkim się podobała. A najbardziej patent z silnikiem między fotelami, jak to kolega podsumował w czasie "czołówki" przynajmiej ci silnik do środka nie wleci bo już tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to miało fajne nawiewy na tył-umieszczono je w uskoku podsufitki zaraz za głową kierowcy

Wszystkie tak miały jeśli posiadały szyberdachy i pięcioro drzwi. Chyba..., bo pewnie nie zawsze :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyczytałem w Workshop-ie. :)

Spotkałem się już w niektórych katalogach części z podziałem 1.6 B na roczniki 90-92r; 92-94r.;94-96; 96-00. Przy rocznikach jeszcze jakieś dopiski np. IRS.

Podam jeszcze jeden przykład. Ostatnio szykuję się do wymiany pasków wielorowkowych. Katalogi jedne podają, że dwa są tego samego rozmiaru a jeden trochę dłuższy, a znowu inne, że trzy są różnego rozmiaru. I weź tu kup. Na starych wychodzi, że dwa są takie same. Któremu katalogowi wierzyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak ekologiczna, że ją nawet nie widać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mam foty , ale dziś w Szczecinie jechałem za Lotto mobilem zamontowanym na Nissanie Vanetce na warszawskich tablicach.

 

[ Dodano: Sro 26 Mar, 2008 18:03 ]

Ta Vanetka ma swoje lata ale jak widać wygląda nieżle.

 

[ Dodano: Sro 26 Mar, 2008 18:03 ]

NO znowu mi coś nie wyszło z załaczeniem zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...