Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile wydajecie na swoje diesle w T30 (ew. T31)?


Gość marianello

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marianello

Witam

Mam pytanie ile wyniosły do tej pory Wasze koszty związane z naprawami w jednostkach napędowych i mechanizmach przekazywania siły napędowej w diesel-kach w T30 (ew.T31). Oczywiście jeżeli nic to też napiszcie, zrobimy małą dieslową statystykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kogut776

T30 114 KM 2002R-mam go dwa lat,przebieg 182000 w tym ja zrobiłem 45000 tys oprucz żarówki z przodu i klocków nie wymieniałem nic,w przyszłym tygodniu mam do wymiany tarcze,,sory łączniki stabilizatora z tyłu wymieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T30 114 KM 2002R-mam go dwa lat,przebieg 182000 w tym ja zrobiłem 45000 tys oprucz żarówki z przodu i klocków nie wymieniałem nic,w przyszłym tygodniu mam do wymiany tarcze,,sory łączniki stabilizatora z tyłu wymieniałem.

 

A możesz napisać ile Cię te łaczniki kosztowały. Swojego X-Trail'a mam od niedawna a że zrobił już 120tyś to zrobiłem mu kompletny serwis. Ogólnie autko trzyma się bardzo dobrze i jedyna sugestia w raporcie z serwisu to tylne łączniki stabilizatora, które mają lekki luz na tulejach (?). Chciałbym wiedzieć ile taka wymiana będzie mnie kosztować.

Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...