Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ODPALA I GASNIE


Gość kogut776

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kogut776

Kolejny moj problem ktory byc moze sam sobie zrobiłem;niewiem czemu ale pokusiłem sie wlac srodek do czyszczenia wtryskow w dieslu z cpn za 15 zł i zalałem bak do pełna,niedawno zauwarzylem w połowie baka ze gorzej odpala a teraz mam juz koncowke tego paliwa to jest jeszcze gorzej samochod często odpala i zaraz gasnie i potrafi tak trzy razy pod rzad,zaznaczam ze nigdy wczesniej tego nie bylo.co robic,moglo sie cos uszkodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Floydoo

z tymi srodkami do czyszczenia wtryskow bywa roznie ja jednak polecal bym je do wtryskow starszej generacji bo w dci to nie tyle co ryzyko lecz to ze nie wiadomo co tam w tych wtryskach bylo i w jaki sposob moglo sie z niego wydostac, jedyne co bym polecil to zrobic diagnoze silnika zanim zaczniesz cokolwiek rozbierac, jezeli wtryski pokaza blad to ratuje regeneracja wtryskow, warto by bylo sie przysluchac czy nie leja (objaw: stuki dochodzace z glowicy) ale najpierw to sprobuj nalac jakiegos normalnego dobrego paliwa np verwy i pojezdzij troche i zobaczysz co bedzie dalej, moze jedynie uklad wtryskowy tak dziwnie na ten srodek reaguje, moze jedynie ten srodek obnizyl wlasciwosci spalania ropy na tyle ze silnik nie chce na niej odpalac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kogut776

Zalałem dzisiaj verwy i wymieniłem filtr paliwa no i moze bedzie dobrze,zobacze pojerzdze troche.Jeden mechanik powiedział mi ze te srodki mieszaja sie z woda jak jest w baku i dlatego taka lipa z odpalaniem a jak juz odpali to leci.Dziwne bo w starym filtrze nie było kropli wody a zadko odwadniam,ale jak z pół roku temu odwadniałem to troche jej pociekło,to może naprawde ten srodek wymieszał ja i przepalił-co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...