Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SEBRING ma ktoś coś takiego??


Gość TWIN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce dedykowanego i chyba bardziej skłaniam się do Sebringa. W katalogu D&W był w promocji z końcówek za 151€. W nowym numerze kosztuje już 320€. Ciekawe czy jakaś polska firma ma takie Sebringi w ofercie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są beznadzienie drogie i nic ze sobą niereprezentują.

Za taką kase to bym wolal przerobić poł wydechu i to z kwasa zeby lepiej szło i brzmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy czego sie oczekuje, jak ktos chce miec bajer w aucie w postaci renomowanego tlumika to czemu nie ale warto wiedziec ze jest w polsce kilka firm ktore robia wydechy na europejskim poziomie pod konkretne zamowienie a dowodem tego jest np dozywotnia gwarancja i to jakie auta tam ludzie podstawiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że taki tłumik jest jedynie bajerem. Jego trwałość i jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.

 

Zgadzam sie z tym że jest kilka polskich firm robiacych tłumikina wysokim poziomie. Miałem tłumik firmy MG Motorsport w poprzednim autku robiony oczywiście na zamówienie i z dorzywotnią gwarancją. Po 2 latach rozspawał się w środku :( może był to pojedyńczy wypadek ale dość niemiło go wspominam gdyż za tłumik zapłaciłem 600zł.

 

Poza tym zachwycam się tak tym tłumikiem Sebringa ze względu na to że jest zrobiony pod mojego Dieselka a nie spotkałem się jeszcze z polskim wyrobem dobrze współpracującym z dieslem z reguły dźwięk i osiągi sa całkiem zadowalające natomiast nieunikniony jest czarny osad ze spalin na zderzaku. Natomiast przy tłumikach dedykowanych Sebringa czy Remusa miałem się okazje przekonać że taki efekt nie wystepuje ale może po prostu mało jeszcze widziałem dobrych polskich tłumików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pewno masz silnik TURBO Disela do niego nie ma lepszego końcowego tlumika jak przelotowy...

 

Nie chce mi się tłumaczyć, wiadomo że największy lans bedzie jak na końcówce tlumika bedze jakiś napisik typu Remus czy Sebring, zaróno jedna jak i druga firma stosuje te same puszki tlumików w wielu autach np. Matiz ma puszke taka sama jaka jest w MERCEDESIE E 1,8 i 2,0 (Przypadek REMUSA)

 

Więc życze udanych zakupów kierując się tylko hasłem "WINYLS ADD POWER"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w Primerce tłumik Remusa dedykowany (kupiłem już razem z autem) i uważam że dzwięk jest świetny, zresztą nie tylko ja. Nie jest przesadnie głośny, ma piękny basik i jak musiałbym go wymieniać to tylko na taki sam, poza tym uważam że tłumik dedykowany do auta to jedyne słuszne rozwiązanie (po prostu jest testowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dendrolog

wlasnie sie zastanawiam nad wywaleniem seryjnego tlumika koncowego i zalozeniem "mruczacej" koncowki. Czy macie moze jakies typy firm ktore robia do Nissmo taki sprzet.Zalezy mi zeby zamknac sie w cenie 400 zl.Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odradzam Ultera prosze nie pytajcie dal czego...

Jak jest ktos chetny to koelga chce spzedać prawie nowego z gwarancją cena 120zł i tak drogo jak na taki badziew nie mówiąc o tym ile nowy kosztował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak poproszę o wyjaśnienie czemu tłumik Ultera to badziew :?:

Sam miałem w Citroenie i byłem z niego zadowolony.

A ten twój kolega to ma wydech do N16 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma uniwersalnego nic nie wartego.

Konstrukcja ultera mi sie poprsotu nie podoba...

Jest to zwykly tlumik przelotowy z zatyczką w środku fatalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...