Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Błąd 0420 - sposoby zozwiazania problemu.


Gość michal17781

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal17781

Witam Panowie.

 

Analizuje nasze formu i nie mogę odszukac dokładnego tematu jak rozwiazac problem z błędem 0420 w silnikach 1.8 benzyna[/font]. Czy nikt sobie nie poradzieł z tym problemem. Tzn chodzi mi o jakies rozwiazanie inne niż porady (wymienić katalizator, wymienic sonda lambda na nowe itd.)

 

Moje pytanie jest następujące. Czy ktoś zastosował juz jakies inne rozwiaznie co przyniosło by mu pozytywne rozwiązanie problemu.

Np.

- demontaż zawartości katalizatora.

- wprowadzenie jakiegos patentu aby oszukać sonde lambda.

- lub podobne

 

Moze wypowiecie sie jesli macie konkretne rozwiazania. Nie wierze iż nik sobie z tym nie poradził ze skutkiem pozytywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demontaż zawartości nic nie da może spróbuj emulator sondy taki jak zakłada się do instalacji LPG powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal17781

demontaż zawartości nic nie da może spróbuj emulator sondy taki jak zakłada się do instalacji LPG powinno pomóc

 

 

Dzięki za podpowiedz.

Muszę sie z tym zapoznac co to takiego jest i moze to pomoze (rozwiąze problem wiecznego błedu 0420)

 

Czy masz na mysli takie rozwiąznie:

http://www.allegro.pl/item1040541839_emulator_sondy_lambda_tuning_gratis_zobacz.html

 

Wmontować to w sondzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz.

Muszę sie z tym zapoznac co to takiego jest i moze to pomoze (rozwiąze problem wiecznego błedu 0420)

 

Czy masz na mysli takie rozwiąznie:

http://www.allegro.p...tis_zobacz.html

 

Wmontować to w sondzie??

 

hmmm nie wiem czy za wytoczony kawałem metalu można dać aż tyle kasy i do tego co to mieło by robić?? sonda jak wiadomo faluje w zakresie 0-1V i to trzeba zemulować.

raczej coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal17781

hmmm nie wiem czy za wytoczony kawałem metalu można dać aż tyle kasy i do tego co to mieło by robić?? sonda jak wiadomo faluje w zakresie 0-1V i to trzeba zemulować.

raczej coś takiego

 

 

no właśnie. tez mam obawę czy kawałem metalu załatwi rozwiązanie problemu. Raczej ten emulator elektryczny. tylko jak to podłączyć w naszych nyskach. Mam ochotę pobawić sie z tym tylko zastanawiam sie jak to podłączyć (brak mi pomysłu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no właśnie. tez mam obawę czy kawałem metalu załatwi rozwiązanie problemu. Raczej ten emulator elektryczny. tylko jak to podłączyć w naszych nyskach. Mam ochotę pobawić sie z tym tylko zastanawiam sie jak to podłączyć (brak mi pomysłu).

 

 

nie wiem jak z tym schematem ale ja bym to wpiął zamiast lambdy

 

jak jeszcze nic nie zrobiłeś to może spróbuj coś takiego jak TU cena jakieś 2 złocisze a radosć może być wielka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...