Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[PRAIRIE] M11


Gość cbart

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyjęciem tylnego teleskopu. Proszę o radę.

 

a w czym masz problem odkręcasz całosć potem ściągasz sprężynę bez ściągacza nie próbuj potem rozkręcasz z góry nakrętkę i wyciągasz wkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym masz problem odkręcasz całosć potem ściągasz sprężynę bez ściągacza nie próbuj potem rozkręcasz z góry nakrętkę i wyciągasz wkład

po odkreceniu nakretki z obudowy w srodku na koncu gwintu jest jak by tulejka ktora uniemozliwia wyciagniecie wkladu do gory. nie wiem co to jest i jak to wyciagnac.czy jesto to czesc teleskopu wwciagana na sile czy odkrecana.zaznaczam ze teleskop jest chyba rozwalony w srodku.

 

po odkreceniu nakretki z obudowy w srodku na koncu gwintu jest jak by tulejka ktora uniemozliwia wyciagniecie wkladu do gory. nie wiem co to jest i jak to wyciagnac.czy jesto to czesc teleskopu wwciagana na sile czy odkrecana.zaznaczam ze teleskop jest chyba rozwalony w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jak rozumiem Twoj problem to zniszczony tylny amortyzator i jego ewentualna wymiana. jezeli temat jest aktualny to mozliwe ze jestem w stanie pomoc w inny sposob, mam pod opieka 2 nissany prairie, i trzeciego jako dawce organow, napisz o ktora strone chodzi a ja sprawdze czy cos takiego jak pochwa amortyzatora jest jeszcze u mnie na skladzie.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość JaKrzysiek35

Witam Zakupiłem PRAIRIE PRO 2.4i 94r i mam uszkodzone amortyzatory przednie Po zapoznaniu sie z cenami w sklepach niestać mnie na zakup tak drogich części (495zł-550złza sztukie ) Może ktoś wie jakie zamienniki można zamontować Zgóry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...