Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czujniki cofania


Gość RYNI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przy okazji wyciągania zapasu a bagażnika odkryłem schowaną centralkę cofania łącznie z przewodami/ActivePark METASYSTEM Park4 XG5W7203 REV03/-to wszystko co jest na niej napisane,brak tylko samych czujek w zderzaku który prawdopodobnie został wymieniony przez poprzedniego właściciela.Mam proźbę,może ktoś miałby same czujki chętnie odkupię.

Jeszcze mam pytanie jak to działa czy tylko sama sygnalizacja dźwiękiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,przy okazji wyciągania zapasu a bagażnika odkryłem schowaną centralkę cofania łącznie z przewodami/ActivePark METASYSTEM Park4 XG5W7203 REV03/-to wszystko co jest na niej napisane,brak tylko samych czujek w zderzaku który prawdopodobnie został wymieniony przez poprzedniego właściciela.Mam proźbę,może ktoś miałby same czujki chętnie odkupię.

Jeszcze mam pytanie jak to działa czy tylko sama sygnalizacja dźwiękiem?

 

Witam

Zakup samych czujek już sobie darowałem(brak możliwości odkupienia)ale jakaś pomoc przy parkowaniu by się przydała.

Mam pytanie czy może ktoś montował jakiś jeden z tańszych systemów parkowania zakupiony na allegro(ok.46zł),jak to się sprawdza,

dodam że mam zamontowany hak,czy jest to jakaś przeszkoda dla czujek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie za około 70 zł od razu z wiertłem było na czujki, zamontowałem w zderzaku a piszczyk w bagażniku, działa ok i pomaga w parkowaniu. W sumie to do Xa najlepiej dwie zamontować po bocznych miejscach na zderzaku bo w środkowej części się nie mieszczą, za płytko jet od belki na tylnym pasie. Ostatnio dołożyłem jeszcze kamerę cofania, bo wymeniłem radio z fabrycznego na takie wielofunkcyjne, jest o tym linki i info na innym moim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie za około 70 zł od razu z wiertłem było na czujki, zamontowałem w zderzaku a piszczyk w bagażniku, działa ok i pomaga w parkowaniu. W sumie to do Xa najlepiej dwie zamontować po bocznych miejscach na zderzaku bo w środkowej części się nie mieszczą, za płytko jet od belki na tylnym pasie. Ostatnio dołożyłem jeszcze kamerę cofania, bo wymeniłem radio z fabrycznego na takie wielofunkcyjne, jest o tym linki i info na innym moim poście.

 

Dzięki za odpowiedż!

tym razem ponawiam pytanie dotyczące zamontowanego haka i czujek,jak to się sprawdza czy czujki na stałe nie widzą haka? Proszę o odpowiedzi użytkowników x-ów i nie tylko w tej właśnie konfiguracji.Hak jak wspomniałem wcześniej już mam i przy montażu czujek nie chciałbym niepotrzebnie nawiercic dziur w zderzaku!!! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...