Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odnawiam primere p 10 potzrebue waszych opini


Gość MsMEnzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MsMEnzo

Posiadam Nissan Primera 2.0 SLX 16v i chce ją odpicować zaczynając od podwozia poprzez serce , karoserie aż po wnętrze i tu do was temacik ponieważ każdy miał z czymś kontakt . podajcie pomysły , podpowiadajcie dawajcie linki i zdjęcia a na pewno wiele z waszych podpowiedzi/propozycji wykorzystam z góry dzięki

 

Potrzebne:

Alufelgi 14” lub 15”

Tarcze

Zderzaki (przód ,tył ,progi)

Spojler

Lampy

Lusterka

Fotele

Kierownica

Pedały

Gałka

Elektronika + osprzęt muzyczny

I wszystko co potrzeba

z gory dzieki

Edytowane przez MsMEnzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo wiedzę że szykuje się niezły tunik, plan modyfikacji masz zacny i szczegółowy :rofl:

A tak na poważnie to może zamiast wydawać pieniądze na duperele zrób jedną a konkretną rzecz, może to Cię natchnie:

http://www.youtube.com/watch?v=5h_ePSu2AVk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewioor

Ladne fele, zawieszenie obnizyc, zderzaki i progi od gt i jest cacy. Nie wiem jakie masz swiatla z tylu ale biale po lifcie najlepsze i delikatny spojlerek. Szyby przyciemnij i listwy w kolor. Co do serducha to jakis dolot, wydech i napewno duzo da sie jeszcze zrobic. Primera sama w sobie jest bardzo ladna i nie trzeba wiele kombinowac. Jezeli znany Ci jest taki skrot: JDM to pojdz w jego kierunku bo naprawde warto :rolleyes2: Jesli idziesz w inny styl to podaj co by Cie najbardziej interesowalo :)

Edytowane przez wiewioor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo wiedzę że szykuje się niezły tunik, plan modyfikacji masz zacny i szczegółowy :rofl:

A tak na poważnie to może zamiast wydawać pieniądze na duperele zrób jedną a konkretną rzecz, może to Cię natchnie:

http://www.youtube.com/watch?v=5h_ePSu2AVk

no ale to była przeróbka z Primery 4x4 kiedyś widziałem skrzynie do primki za 1500 zł ale jeszcze reszta nie wiem jak to pod autkiem idzie cała tylna zawiecha inna ,,,

a druga sprawa to te skrzynki ponoć strasznie słabe były <_<

 

dla kolegi dużo pomysłów można dać nie wiem czy widać mojego grila troszkę nad nim czasu poświeciłem choć jak go założyłem to mi się nie podobał a teraz mam przód zderzak pomalowany na czerwono i to już stanowi całość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość MsMEnzo

Wiecie pomysłów mam milion obecnie robię blachę ale przymierzam się do jakiś fajnych elementów plastikowych np. zderzaki spojler gril itp a tego jest naprawdę wybrak na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze zderzaki będą oryginalne na przykład z wersji GT bo z laminatu to trochę lipa, lusterka pod kolor nadwozia tak samo listwy, delikatna lotka na tylnej klapie Felga 16'' i delikatne obniżenie zawieszenia i z zewnątrz będzie miód malina, co do środka to może zadbane seryjne fotele + jakieś skromne dodatki może mniejsza kierownica i jakaś pasująca gałka zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mam kolego p10 2.0e GT i moge Ci zaoferować coś z silnika lub fotele kubełkowe kierownice skórzaną co tam byś tylko chciał pomijając że zderzaków nie oddam bo po zimie do siebie przekładam bo mam pozrywane no i zawieszenia full sport też nie sprzedam jeszcze nie wiem co to będzie jeśli założe cały wydech ABT leśli mi się nie spodoba to Ci zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego myślę że autor posta już renowację zakończył :D zważywszy że upłynęło niemal 1,5 roku jest to całkiem możliwe :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

no i ja zamierzam robic jakis lekki tuning optyczny ale ja juz troche mam,tzn lusterka i listwy w kolorze nadwozia,zderzaki poliftowe tez w kolorze no i klapa z białymi lampami ktore sa obdymione chyba nawet oryginalnie. na dniach gril tez bedzie inny i ciemna szybka. klapa tylna nie ma spojlera ale tez nie ma zadnych znaczków i napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...